מיכל הלפרין

פסיכולוגית חינוכית ופסיכותרפיסטית
השכלה אקדמאית והכשרה
בעלת תואר ראשון B.A. באונ' תל אביב בפסיכולוגיה וסוציולוגיה.

בעלת תואר שני M.A. באונ' בן גוריון בפסיכולוגיה חינוכית.

בוגרת לימודי תעודה בפסיכותרפיה מטעם המדרשה ללימודים גבוהים בפסיכולוגיה חינוכית.

מומחית בפסיכולוגית חינוכית.

מדריכה מוסמכת בפסיכולוגיה חינוכית.

בוגרת הקורסים של AEDP
Immersion course Essential skills במהלך ספטמבר 2016-ספטמבר 2017
ניסיון מקצועי
אני בעלת ניסיון של 17 שנים כפסיכולוגית.

מטפלת בקליניקה בפרדסיה במבוגרים, הורים, מתבגרים וילדים (מגילאי 5 ומעלה).

במקביל לעבודתי הפרטית אני עובדת בשמונה השנים האחרונות בשרות פסיכולוגי חינוכי בפרדס חנה, שם אני מדריכה הורים, מייעצת לצוותים חינוכיים, לוקחת חלק בוועדות, עורכת אבחונים וכן מדריכה את צוות הפסיכולוגים בתחנה.
מיכל הלפרין
פסיכולוגית חינוכית ופסיכותרפיסטית
הי, אני מיכל, פסיכולוגית חינוכית מומחית- מדריכה ומטפלת בגישה ממוקדת רגש (Aedp). עובדת עם מבוגרים, ילדים (מגילאי 5 ומעלה), מתבגרים והורים שחווים מצוקה, כאב, תסכול או לבטים...וזקוקים לעזרה כדי להתגבר על המחסומים בחייהם.

יחד אנחנו יוצאים למסע משותף של חיפוש ומציאה מחדש של הכוחות, החלומות והאמון. אני מקשיבה למילים ולתוכן, אך גם לחוויה ולרגש שעולה כדי לפענח ולהבין את הסיפור של המטופל ואת הקשיים שלו.

אני משלבת הבנה דינאמית וגישה ממוקדת רגש עם כלים שרכשתי לאורך השנים כדי להסיר את המחסומים שמקשים על המטופל להשיג את המטרות המשמעותיות לו.

אני מאמינה במטופלים שלי ובקשר שלנו וביחד איתם מחפשת את הכוחות הפנימיים שלהם להתפתח ולצמוח ולסמן לי מה הם צריכים ולמה הם זקוקים ממני. הקשר המשמעותי שנוצר בטיפול מאפשר ליצור חוויות חדשות, התבוננות משותפת ומסייע להגיע להבנות חדשות ולמציאת דרכים נוספות.
כיצד אני מטפלת
בעבודתי אני משלבת גישה דינאמית וגישה ממוקדת רגש, שמדגישה את החוויה הייחודית של המטופל, עם תפיסה הומאניסטית ומכבדת, בניסיון להכיר ולהבין באופן מעמיק את המטופל ואת צרכיו הרגשיים.

כשאני עובדת עם ילדים, אשלב בדרך כלל גם טיפול במשחק והטיפול ילווה בעבודה טיפולית עם ההורים. זאת, מתוך האמונה שלי שהילד הוא של הוריו ושהם חלק ממערכת אחת.

לעתים, אני משלבת גם כלים קוגניטיביים התנהגותיים, במיוחד בעבודה עם ילדים.
תחומי התמחות טיפוליים
בין התחומים הבולטים שאני מתמחה בהם- התמודדות עם משברי חיים, שינויים ומעברים.

סיוע להורים ולילדים עם לקויות למידה, הפרעת קשב, קשיי התנהגות וקשיים בוויסות הרגשי.

הכוונה וליווי סביב התלבטויות הנוגעות לשינוי מסגרת חינוכית או מעבר לחינוך מיוחד. קונפליקטים במשפחה. עבודה עם מבוגרים וילדים הסובלים מחרדות ומפחדים.
פרטי קשר

אזור טיפול: שרון,נתניה

כתובת: הצבר 19 פרדסיה
שפות טיפול:עברית