על הספה - פורומי מומחים

פורום הגיל השלישי

תגובה לשאלה של מדריך כושר

פורום הגיל השלישי

פורום יעוץ והדרכה לגיל השלישי מנהלת פורום שרון האס-שופטי
עובדת סוציאלית וגרונטולוגית, מומחית לגיל זיקנה. בעלת ניסיון רב בטיפול ויעוץ לאדם הזקן ולבני פורום יעוץ והדרכה לגיל השלישי
משפחתו. עובדת בדיור מוגן לאוכלוסיית הגיל השלישי, בו מעניקה טיפול ויעוץ אישי, זוגי ומשפחתי ומייעצת במגוון רחב של שאלות והתמודדויות הכרוכות עם גיל זיקנה.

בפורום זה אתן מענה לשאלות מגוונות הקשורות לגיל הזיקנה. גיל זיקנה מזמן לאדם המזדקן ולבני משפחתו התמודדויות רבות, שברובן קשורות בשינויים תפקודיים ובצורך להסתגלות והתאמה למצבי חיים חדשים: שינויים פיזיולוגיים וקוגנטיביים, אובדנים שונים ומשברים רגשיים, שינוייים ביחסים הזוגיים והמשפחתיים ועוד. כמו כן עולות שאלות הקשורות במימוש זכויות: מול הביטוח הלאומי, פניה לקבלת עובד/ת זר/ה, מילוי טפסים של יפוי כוח רפואי והנחיות רפואית מקדימות למצב רפואי עתידי ועוד..

אני מזמינה אותכם להתיעץ ולשתף בהתלבטויות ובשאלות המעסיקות אותכם ולקבל בפורום זה מענה אישי ומקצועי. לא אוכל לענות בפורום על שאלות רפואיות.


שאלה:  תגובה לשאלה של מדריך כושר  -  (יניב)


שלום שרון, אמי גרה בראשון לציון, מחפשת מאמן כושר לאישה בגיל זיקנה במצב סעודי

תשובה:  תגובה לשאלה של מדריך כושר - (שרון האס-שופטי)


יניב שלום, כרגע לצערי אני לא מצליחה לאתר מאמן/נת כושר מומלץ, מנוסה בעבודה עם אנשים בגיל זיקנה ובמצב סיעודי מאזור ראשון. מה שניתן לעשות זה לברר עם מועדוני היום בראשון האם מישהו ממדריכי הכושר שלהם יכול לתת שיעורים פרטיים בבית. אני עוד אמשיך לבדוק ואם אמצא מישהו מתאים אשלח לך את פרטיו.
 X