על הספה - פורומי מומחים

פורום זוגיות

טיפול פרטני

פורום זוגיות

פורום זוגיות , טיפול זוגי מנהלת הפורום שרי וינר
פורום זוגיות , טיפול זוגי
שרי וינר : פסיכוטרפסטית, מטפלת זוגית ומשפחתית, מגשרת, מדריכה מוסמכת לטיפול זוגי ומשפחתי. בעלת ניסיון רב בטיפול זוגי ומשפחתי על רקע משברי חיים. מאמינה בהתייחסות למשבר הזוגי כהזדמנות לבנייה מותאמת ומשודרגת להמשך החיים המשותפים.

זוגיות- זוגיות טובה הינה המדד המשמעותי ביותר שנמצא במחקרים כמנבא את יכולתו של האדם להיות מאושר. זוגיות טובה הינה זוגיות שבני הזוג לא מתייחסים אליה כמובן מאליו אלא מתחזקים ומטפחים אותה ועל ידי כך הזוגיות מתפתחת ומשתדרגת ומהווה מקור לכח ואושר .

זוגיות טובה אמורה לתת מענה הולם לכל אחד מבני הזוג בנפרד וביחד. הזוגיות עוברת הרבה קשיים מתחים והתלבטויות שקשורים לצמיחה האישית של כל אחד, להפיכת הזוג למשפחה, לחינוך וגידול הילדים ,לקשיים כלכלים,למעורבות המשפחה המורחבת, ליחסים האינטימיים. כדי להצליח לעבור את כל אלו בצורה ראויה הזוגיות צריכה להיות חזקה ומיטיבה.

בפורום זה נעסוק בשאלות שמלוות את הזוגיות ושמירתה. כמו כן נתייחס לשאלות שמלוות את אלו שהחליטו לפרק את הזוגיות וכיצד לעשות זאת בצורה מכבדת והולמת ופחות פוגענית.


שאלה:  טיפול פרטני  -  (יובל אסייג)


מאז שאמא שלי נפתרה לפני שנה אני בחרדות ויש לי בן זוג כבר 5 וחצי שנים שקשה לנו לקבל דברים חיובים וגם הבן זוג שלי תמיד חושב אליי שאני ממציאה לו דברים בקשר איך מונעים מחרדות והמצאות בקשר הזוגי לאורך כל הדרך? מה עושים במצב כזה של חרדות והמצאות בקשר?

תשובה:  טיפול פרטני - (שרי וינר)


הי יובל מדברייך עולה שיש חרדות והמצאות בקשר. מציעה להצליח לשוחח יותר על הדברים בינכם. לייצר תקשורת של אמון. בהצלחה.
 X