על הספה - פורומי מומחים

פורום קורונה

בדיקה לאחר החלמה

פורום קורונה

פורום טיפול בצל קורונה הפורום מנוהל ע"י מיטב המומחים בבריאות הנפש של אתר על הספה.

אודות הפורום

ברוכים הבאים לפורום "טיפול בצל קורונה". פורום זה נפתח כמענה לתקופה המורכבת אשר כולנו עוברים, במטרה לסייע לציבור להתמודד טוב יותר עם ההנחיות המגבילות, עם הבדידות ועם מצבי חרדה וחוסר ודאות אשר כולנו חווים בעקבות המצב הנוכחי. בפורום זה נענה על שאלות אשר קשורות לאפשרויות לטיפול פסיכולוגי בתקופה הנוכחית- האם אפשר לקבל טיפול, באלו תנאים, ואיפה?

בנוסף, בפורום נתייחס לשאלות שונות אשר קשורות לאתגרים וקשיים רגשיים אשר קשורים במיוחד בתקופה הזו – ויסות הרגשות והחרדה, שימור הזוגיות, בריאות הנפש בזמן בידוד, סוגיות משפחתיות והתמודדות עם הילדים, עם שאלותיהם ושמירת שגרה ביתית שפויה. נשמח לשמוע מכם מה אתם צריכים ומה יכול לסייע לשרוד ימים אלו בבריאות נפשית טובה ככל הניתן.


שאלה:  בדיקה לאחר החלמה  -  (כרמלה)


אני בת 70 בפברואר הייתי חולה עם שיעול קשה חום גבוהה שבועיים הייתי בניטה באותה תקופה עבדתי בהית טיפלתי בילדים שהאבא היה נוסע כל שבוע ללונדון באחת חזר בפברואר עם תסמין דל שפעת ולקח הרבה זמן עד שהחלים גם האמא היה לה שיעול מוזר וקל רק לי היה ממש קשהה קיבלתי אנטביטיקה ולקח הרבה זמן עד שהבאתי מאז אני בבית האם יכול להיות שהיה לי קורונה?ואם כן איך אוכל לבדוק מציינת שהייתי משתעלת הייתי יורקת דם כרגע יש לי מידי פעם כאבים בריאות תודההה

תשובה:  בדיקה לאחר החלמה


שלום כרמלה, הפורום עוסק בנושאים של בריאות נפשית ולא נוכל לתת יעוץ רפואי. ממליצים לפנות למד"א או לרופא המשפחה. בריאות!
 X