רחלי אסף ביתן   

פסיכולוגית קלינית מומחית
רחלי אסף ביתן   - פסיכולוגית קלינית מומחית
אני פסיכולוגית קלינית מומחית המטפלת במבוגרים, צעירים ומתבגרים. מתמחה בטיפול פרטני ובטיפול קבוצתי. במסגרת עבודתי רכשתי ניסיון רב בטיפול במשברי חיים, התלבטויות וחסמים בתחום התעסוקתי, הרגשי והמשפחתי. ליוויתי אנשים המתמודדים עם טראומה, דכאון, חרדה ופוביה, הפרעות אכילה ונפגעות תקיפה מינית. להבנתי, הרגע שבו אדם מחליט לפנות לטיפול הינו רגע חשוב ומכונן בחייו. זהו רגע שבו אדם מנסה לפתוח פתח למישהו נוסף להיות מעורב, לקחת חלק ולהקל.

קצת על הטיפול הקבוצתי..


טיפול קבוצתי אנליטי הוא טיפול שנעשה במסגרת קבוצה של מספר אנשים המעוניינים להתמודד עם קשיים הקשורים ביחסים בינאישיים. חברי הקבוצה מתמודדים עם אתגרים בתחום האישי, הזוגי, המשפחתי, התעסוקתי ועוד.. כל משתתף מהווה 'מראה' עבור האחר ובכך הקבוצה מהווה מצע עשיר של הזדמנויות להתבוננות פנימית. הקבוצה נפגשת פעם בשבוע למשך שעה וחצי. ניתן להגיע לפגישת היכרות על מנת לבחון ביחד את האפשרות להשתתף בטיפול קבוצתי.אני מאמין

אני מאמינה שהכלי המרכזי שיש בטיפול הוא הקשר הנוצר בין המטפל למטופל ולכן חשיבות עליונה להרגשה שמתקבלת כאשר נפגשים ומנסים לעבוד יחד. טיפול פסיכולוגי הוא תהליך אישי, ייחודי ומשמעותי בדרך להתחזק מבפנים ולהתמודד טוב יותר עם החיים, הן הפנימיים (הרגשות, המחשבות, הרצונות) והן החיצוניים (יחסים בינאישיים, תעסוקה, מטרות ויעדים, נטילת חלק בעולם).

בהקשר לטיפול קבוצתי, אני מאמינה שרבות מהפגיעות שלנו מתרחשות בתוך קבוצה ומכאן, גם הריפוי יכול לקרות באותה מסגרת. בטיפול קבוצתי נפגשים אנשים שמחפשים לבחון ולשנות חלקים בתוכם דרך העבודה הטיפולית עם חברי הקבוצה. לקבוצה כח רב על כל אחד ממשתתפיה ולכל אחד מהמשתתפים יש כח רב על הקבוצה.
רחלי אסף ביתן   - פסיכולוגית קלינית מומחית
כיצד אני מטפלת:
הגישה הטיפולית שלי היא פסיכודינאמית בבסיסה, הן בטיפול הפרטני והן בקבוצתי. ולאורך הטיפול שזורים, לפי הצורך, אלמנטיים התנהגותיים-קוגניטיביים (CBT), קשיבות (Mindfulness), טכניקות הרגעה וטכניקות לעיבוד טראומה.

פרטי קשר

אזור טיפול: שפלה, רחובות

כתובת: קק"ל 9, רחובות.תחומי יעוץ יחודיים:
עובדת עם מתבגרים, צעירים ומבוגרים המתמודדים עם קושי במימוש עצמי, בפיתוח קריירה, קשיים בזוגיות, משברי חיים או קשיים נפשיים אחרים כגון דכאון, חרדה, טראומה והפרעות אכילה. כמו כן עובדת עם אנשים הנרתעים מתהליכי מיון בחיפוש עבודה ומרגישים צורך בתמיכה בנושא זה וכן עם מועמדים לתפקידים בכירים העומדים בפני תהליכי מיון לתעסוקה.

השכלה אקדמאית

קנדידטית במכון הישראלי לאנליזה קבוצתית.

M.A. - פסיכולוגיה קלינית , בעלת אישור מומחיות מטעם משרד הבריאות. מספר רישיון: 84732.

עברתי הכשרה בתחומי ה C.B.T,טיפולים בטראומה (SE, PE) ובהפרעות אישיות (DBT).


נסיון מקצועי

כיום בעלת קליניקה פרטית ברחובות.

ניסיון קודם:

מרפאה לבריאות הנפש בבי"ח "ברזילי".

מחלקת אשפוז יום בבי"ח ברזילי.

אבחון ומיון תעסוקתי לצורך התאמה למקומות עבודה.

ליווי בתהליך קבלה לעבודה.

הכנה לתהליך קבלה לעבודה לתפקידים בכירים.

מרצה במסלול לתואר ראשון בפסיכולוגיה.
על הספה  כל הזכויות שמורות לאתר על הספה ©