אבישג סנדרוב

              פסיכולוגית קלינית


תחומי התמחות יחודיים:

אני עוסקת בטיפול נפשי בתחומים הבאים: תסכול וחוסר שביעות רצון בעבודה, קשיים בזוגיות ובגידול ילדים, מתבגרים, בעיות ביצירת קשר בינאישי, בדידות, דיכאון, חרדה, הפרעה טורדנית כפייתית.

התמחויות יחודיות:

טיפול בטראומה בעקבות שירות צבאי

טיפול בשאלות ולבטים סביב בחירת מקצוע וקשיים בתחום התעסוקה.

טיפול בזוגיות ודילמות בהורות גם בקרב משפחות חד הוריות.

טיפול במנהלים המעוניינים לשפר את היכולת האישית שלהם.


פרטי קשר

אזור טיפול: הוד השרון

כתובת: בית קמה 4 הוד השרון
שפות טיפול:עברית
אבישג סנדרוב  - פסיכולוגית קלינית

לכל אחד קיימת הזכות לקבל טיפול נפשי על ידי פסיכולוג קליני מומחה שהוכר ע"י משרד הבריאות. על מנת שניתן יהיה לממש זאת אני מציעה טיפול במחירים הדומים לתעריפי שירותי הבריאות הנהוגים בארץ.

אני מאמינה שעל מנת להגיע לרבדים עמוקים בפגישה הטיפולית לזמן יש משמעות ולכן שעת הטיפול אצלי הינה בת 60 דקות.

כל מטופל באשר הוא אדם הנו מסקרן וחשוב לי. פסיכולוגיה עבורי הינה הגשמת המהות שלי כאשת מקצוע ומעניקה משמעות לחיי.

לעבודתי כפסיכולוגית הגעתי לאחר שנים של חיפוש דרך ועבודה בייעוץ ארגוני ושווקי. בדרכי, חוויתי תקופות מצוקה, הן בתחום האישי והן בתחום המקצועי ועברתי טיפול פסיכולוגי שהביא לי שינוי ונחמה.

בעיני, טפול פסיכולוגי טוב מחולל שינוי נפשי. בטיפול, אני והמטופל מזהים את הדפוסים הנפשיים (פחדים רצונות קמאיים וחרדות) המשפיעים באופן לא מודע על המטופל. בד"כ דפוסים אלו קשורים לסיבות שהניעו אותו לבוא לטיפול. בטיפול אינני מסתפקת בשינוי רגשי בלבד ואני חותרת להשגת שינוי רגשי עם השלכות מעשיות.

הבנת העולם הפנימי של המטופל, הינה גורם אחד בתמהיל המוביל לשינוי. נדבך מהותי המבדיל את הטיפול הפסיכולוגי מטיפולים אחרים (טיפול פסיכיאטרי, אימון אישי) הוא החשיבות המיוחסת לתהליכים המתרחשים בקשר הבינאישי בין המטופל למטפל והיכולת המקצועית של המטפל לעבד להבין ולהשתמש במערכת היחסים שנוצרת בטיפול.

אני גאה להיות שייכת למסורת ארוכת שנים המתחילה מימיו של פרויד. מסורת המתאפיינת ביחס רציני מעמיק ומקצועי לעולם הנפשי ובלהט יצירה והגות אשר הביאו לידי כך שהטיפול הפסיכולוגי היום שונה באופן מהותי ממה שהיה בעבר.השכלה אקדמאית והכשרה

1983-1985 תואר ראשון פסיכולוגיה - אוניברסיטת בר-אילן

1986-1989 תואר שני פסיכולוגיה חברתית-ארגונית - אוניברסיטת בר-אילן

2006-2007 תוכנית השלמה לפסיכולוגיה קלינית - אוניברסיטת תל-אביב

ניסיון מקצועי

2007-2011 היחידה לטיפול בתגובות קרב במחלקת בריאות הנפש של צה"ל בחיל הרפואה: אבחון, טיפול פרטני וקבוצתי בנפגעי פוסט טראומה (חיילי מילואים ).

2013-2014 בית חולים פסיכיאטרי "לב השרון": טפול בהפרעות פסיכופתולוגיות ושיקום בקהילה.

כיצד אני מטפלת

אני מתאימה את סגנון הטיפול לכל מטופל בהתאם לנסיבות. בפגישה הטפולית המטופל מעלה כל נושא המעסיק אותו ושהוא מוצא אותו כרלוונטי כמו כאבים ומצוקות כמו גם הצלחות, רגשות, התלבטויות, חלומות ועוד. בדרך זו, אנחנו מגיעים לדברים בהם הטיפול אמור לעסוק.

בדרך כלל המטופל בוחר במה לשתף אותי ואני מגיבה לכך. לעיתים אני זו שמעלה תהליכים שכדאי להתמקד בהם ואמירות פרשניות על מנת להניע את הטיפול קדימה.

בנוסף, במהלך הטיפול יש שימוש הן בתכנים שהמטופל מביא והן באופי הקשר הבינאישי שנוצר ביננו.על הספה  כל הזכויות שמורות לאתר על הספה ©


טיפול פסיכולוגי  |  טיפול בילדים  |  טיפול זוגי  |  פסיכיאטר  |  הפרעות אכילה  |  לקויות למידה  |  קלינאית תקשורת  |  טיפול בדיכאון  |  טיפול בחרדה
טיפול נפשי  |  הדרכת הורים  |  פסיכולוג ילדים