חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

בתרבות בה שולטים הסטטיסטיקה והאנונימיות האוניברסלית, מה שמציעה הפסיכואנליזה הוא מקום לדיבור הייחודי של כל אחד ואחד, ובכך מקום לסובייקט

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן,מרכז
  • כתובת:   רח' מאיר בינט 20, תל אביב
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 

אודות שירלי שרון-זיסר

פרופסור חבר באוניברסיטת תל אביב, חברה באסכולה הלאקאניינית החדשה ובארגון העולמי של הפסיכואנליזה. בעלת מינוי להוראת פסיכואנליזה במוסדות לימוד של השדה הפרוידיאני בעולם שתחת חסות המחלקה לפסיכואנליזה באוניברסיטת פריז-8.

מחברת של עשרות מאמרים וספרים בארץ ובעולם בתחומי הפסיכואנליזה והאומנויות. מארגנת ומשתתפת בימי עיון וכנסים רבים בתחום הפסיכואנליזה באוניברסיטת תל אביב ובמוסדות של השדה הפרוידיאני בארץ ובעולם.

מלמדת קורסים וסמינרים לתואר ראשון ולתארים מתקדמים בתחום הפסיכואנליזה והאומנויות באוניברסיטת תל אביב. מנחה מאסטרנטים ודוקטורנטים באוניברסיטת תל אביב ואוניברסיטאות אחרות בארץ ובעולם בתחומי הפסיכואנליזה והאומנויות. בעבר יועצת אקדמית של התכנית להכשרת מטפלים באומנות במדרשה לאומנות ומרצה בתכנית זו.

מרצה אורחת בתחום הפסיכואנליזה באוניברסיטאות בארץ, באירופה, ובארצות הברית.

טיפול בבני נוער ובמבוגרים; טיפול בילדים והדרכת הורים.


השכלה אקדמית

בעלת תואר שני בטיפול באומנויות מאוניברסיטת לסלי בבוסטון, ארצות הברית, תואר דוקטור בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב, פוסט-דוקטורט מאוניברסיטת קורנל בארצות הברית, פרופסורה באוניברסיטת תל אביב, ובנוסף בעלת יותר מעשר שנות לימוד במוסדות של השדה הפרוידיאני בעולם שתחת חסות המחלקה לפסיכואנליזה באוניברסיטת פריז-8 וכיום בעלת הסמכה ללמד פסיכואנליזה במוסדות אלו.

נסיון רב בטיפול בספקטרום האוטיסטי, ובהתערבות במצבי משבר בחיי האהבה, בזוגיות, ובשדה העבודה.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם שירלי שרון-זיסר