חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מטפלת במבוגרים, מתבגרים ובזוגות, מנוסה בטיפול בסובלים מקשיים בדימוי העצמי, קשיים זוגיים ובין אישיים, חרדות ודיכאון. משלבת בטיפול כלים יישומיים וקצרי מועד.

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן,מרכז
  • כתובת:   רח' חדרה 5, תל אביב
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:   

אודות אביגיל גליק

אני פסיכולוגית קלינית מומחית המטפלת בקליניקה נעימה ושקטה בצפון הישן של תל-אביב. להתייעצות ראשונית אפשר ליצור איתי קשר בטלפון או במייל, או לקבוע פגישת היכרות.
אני מנוסה בטיפול בסובלים מקשיים בדימוי העצמי, קשיים בקשרים בין אישיים וזוגיים (לרבות קושי במציאת זוגיות), חרדות, דיכאון והתמודדות עם משברי החיים. מאמינה בשילוב בין כלים יישומיים וקצרי מועד מתוך הגישה הקוגנטיבית התנהגותית (CBT) לבין הגישה הפסיכודינמית, בהתאם לצרכי המטופל.

כמו כן, אני מטפלת בזוגות המתמודדים עם קשיים ומשברים בחיי הזוגיות, בינהם זוגות צעירים הנמצאים בתחילת חייהם המשותפים ומתלבטים לגבי ההמשך , וזוגות ותיקים המתמודדים עם קשיי הדרך. בעבודתי עם זוגות אני נעזרת בעקרונות הטיפול ממוקד הרגש (EFT-Emotional Focused Therapy). בטיפול זה מושם דגש על היכולת לבטא ולשתף את בן הזוג בצרכים הבסיסיים שלנו באהבה, קבלה ותחושת ביטחון, באופן המאפשר לבני הזוג להתקרב ולחוש אינטימיות ושיתוף, במקום תחושות של כעס, התכנסות וריחוק.

בשנים האחרונות עבדתי במרפאה לבריאות הנפש בפתח תקווה, שם טיפלתי במבוגרים, בני נוער וילדים, והדרכתי הורים. בנוסף, עבדתי במכון העוסק באבחון תעסוקתי, בו צברתי ניסיון רב בהכוונה לימודית-תעסוקתית ובהכנה לראיונות עבודה. בעבודתי כיום כפסיכולוגית קלינית אני משלבת ייעוץ תעסוקתי במידת הצורך.


השכלה אקדמית

השכלה
תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של המבוגר, אוניברסיטת תל-אביב
תואר ראשון בביולוגיה ובפסיכולוגיה (בהצטיינות), אוניברסיטת תל-אביב

ניסיון מקצועי
קליניקה פרטית בצפון הישן של תל-אביב, בה אני עובדת עם מבוגרים, מתבגרים וזוגות.
התמחות בפסיכולוגיה קלינית במסגרת המרפאה לבריאות הנפש, פתח תקווה.
ניסיון בתחום ההכוונה הלימודית-תעסוקתית והכנה לראיונות עבודה.
רכזת מועדון לבני נוער המתמודדים עם קשיים נפשיים במסגרת עמותת 'אנוש'.
פרקטיקום קליני במסגרת המרפאה לבריאות הנפש, תל-אביב יפו.
פרקטיקום קליני במסגרת המרפאה הפסיכיאטרית, ביה"ח תל-השומר.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם אביגיל גליק