<<חזור לחיפושאביטל לוטן


אביטל לוטן

פסיכולוגית חינוכית מומחית, מתמחה בפסיכולוגיה קלינית והתפתחותית


אני מאמינה שניתן לצמוח מתוך כאב וקושי. חשוב לי ליצור עם מטופליי שיח אנושי, אותנטי ולא שיפוטי, שיקדם שינוי והתפתחות. טיפול דינמי במבוגרים, נוער וילדים, יעוץ והדרכה, CBT, EMDR.


תחומי התמחות:
דיכאון,בעיות משפחתיות וזוגיות,אבל ואובדן,הדרכת הורים,התמודדות עם משברי חיים,טיפול במתבגרים

נעים מאוד, שמי אביטל. אני פסיכולוגית המטפלת במבוגרים, במתבגרים, בילדים ובפעוטות. בהכשרתי פסיכולוגית חינוכית מומחית, מתמחה בפסיכולוגיה קלינית של המבוגר ובפסיכולוגיה התפתחותית. אני מנוסה בטיפולים ארוכי טווח על רקע מגוון של סיבות ומצבי חיים, וכן בהתערבויות ממוקדות בתחומים שונים, לרבות במצבי משבר וחירום. בנוסף, עוסקת בהדרכת הורים, טיפול דיאדי, יעוץ לצוותי חינוך ואבחונים לילדים ונוער.
אני מאמינה ביכולתו של הקשר הטיפולי להוות מקור לתמיכה משמעותית אל מול חוויות של מצוקה, כאב ובדידות. יתרה מזאת, מאמינה שגם מתוך קושי עצום ניתן לגדול ולצמוח, בין אם על ידי חיבור לכוחות קיימים, ובין אם דרך גילוי ופיתוח של דרכי התמודדות חדשות.
גישת הטיפול שלי היא פסיכודינמית ומותאמת לצרכי המטופל תוך שילוב כלים מגישות שונות, כגון CBT, EMDR. אני מזמינה אותך ליצור עמי קשר וביחד נבחן את המענה המתאים עבורך.


במהלך 10 השנים האחרונות צברתי נסיון במגוון שירותים פסיכולוגיים במגזר הציבורי, ביניהם מרפאות לבריאות הנפש וטיפול יום פסיכיאטרי למבוגרים, וכן שירותים פסיכולוגים חינוכיים עירוניים.

<<חזור לחיפוש