חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

אני מאמינה שניתן לצמוח מתוך כאב וקושי. חשוב לי ליצור עם מטופלי שיח אנושי, אותנטי ולא שיפוטי, שיקדם שינוי והתפתחות. טיפול דינמי במבוגרים, נוער וילדים, יעוץ והדרכה, CBT, EMDR.

תחומי התמחות

דיכאון,בעיות משפחתיות וזוגיות,אבל ואובדן,הדרכת הורים,התמודדות עם משברי חיים,טיפול במתבגרים

  • אזור טיפול:   

    תל אביב וגוש דן,מרכז, אונליין
  • כתובת:   

    שדרות נורדאו, תל אביב
  • שפות טיפול:   

    עברית
  • טלפון:   


אודות אביטל לוטן

נעים מאוד, שמי אביטל. בהכשרתי פסיכולוגית חינוכית מומחית, ומתמחה בפסיכולוגיה קלינית של המבוגר. אני מנוסה בטיפול במבוגרים, במתבגרים, בילדים ובפעוטות. עוסקת בטיפול על רקע מגוון של סיבות ומצבי חיים, וכן בהתערבויות ממוקדות בתחומים שונים, לרבות במצבי משבר וחירום. בנוסף, עוסקת בהדרכת הורים, טיפול דיאדי, יעוץ לצוותי חינוך ואבחונים לילדים ונוער.
אני מאמינה ביכולתו של הקשר הטיפולי להוות מקור לתמיכה משמעותית אל מול חוויות של מצוקה, כאב ובדידות. יתרה מזאת, מאמינה שגם מתוך קושי עצום ניתן לגדול ולצמוח, בין אם על ידי חיבור לכוחות קיימים, ובין אם דרך גילוי ופיתוח של דרכי התמודדות חדשות.
גישת הטיפול שלי היא פסיכודינמית ומותאמת לצרכי המטופל תוך שילוב כלים מגישות שונות, כגון CBT, EMDR. אני מזמינה אותך ליצור עמי קשר וביחד נבחן את המענה המתאים עבורך.


השכלה אקדמית


ניסיון מקצועי

במהלך 10 השנים האחרונות צברתי נסיון במגוון שירותים פסיכולוגיים במגזר הציבורי, ביניהם מרפאות לבריאות הנפש, טיפול יום פסיכיאטרי, מערך לאשפוז פסיכיאטרי ביתי וכן שירותים פסיכולוגים חינוכיים עירוניים.


צור קשר