<<חזור לחיפושאדווה ברנר


אדווה ברנר

פסיכולוגית


מטפלת בגישה דינמית, המשלבת CBT. מאמינה כי טיפול הוא מפגש אנושי וכנה, בו ניתן להקל על כאב, להתבונן פנימה ולהניע שינוי בהתאם לצרכיו האישיים של כל אדם


תחומי התמחות:
חרדה ופוביה,דיכאון,בעיות משפחתיות וזוגיות,פוסט טראומה,התמודדות עם משברי חיים,טיפול במתבגרים

לאורך השנים רכשתי ניסיון בטיפול במבוגרים, מתבגרים וילדים במגוון קשיים כגון דיכאון, חרדה, OCD, משברי חיים, פוסט טראומה, קשיים ביחסים ביניאישיים, דימוי עצמי נמוך ועוד. כמו כן, אני מנוסה בטיפול בנשים המתמודדות עם קשיים בתחומי הפוריות, הריון, לידה והמעבר להורות.

פניה לטיפול פסיכולוגי אינה תמיד פשוטה, הן למבוגרים שפונים עבור עצמם והן להורים שפונים להדרכת הורים וטיפול עבור ילדם. עצם הפניה היא צעד משמעותי שמעיד על משאלה להטבה ולשיפור באיכות החיים. ישנן מגוון רחב של סיבות המובילות לצורך בטיפול, כאשר המשותף לרובן הוא הכמיהה לשינוי פנימי ו/או חיצוני שיקל על כאב ויסייע בהתמודדות עם אתגרי החיים, תוך פינוי מקום לשמחה ואופטימיות. לעיתים יהיה מדובר בסימפטום טורדני ומכאיב שמשתלט ופוגם באיכות החיים, לעיתים שינוי בחיים שמוביל לצורך לעכל ולהסתגל למצב החדש ולעיתים תחושה עמומה שהחיים הם לא כמו שהיו רוצים שיהיו. בעת הפניה וההיכרות הראשונית, אני שואפת להתאים לכל מטופל או משפחה, את אופי הטיפול ומשכו, בהתאם לקשייהם, צרכיהם ותפיסת עולמם.

לתפיסתי, המפגש הטיפולי הוא מקום להתבוננות וחקירה משותפת בסביבה בטוחה ואמפתית, זאת דרך הבנה של המניעים הפנימיים המובילים אותנו ותוך חתירה לחיים מלאים ואותנטיים.


השכלה אקדמאית:
M.A בפסיכולוגיה קלינית-חינוכית, הצטיינות דיקן, אוניברסיטת חיפה
B.A בפסיכולוגיה ובתקשורת, בהצטיינות, אוניברסיטת תל אביב

ניסיון מקצועי:
*קליניקה פרטית, הוד השרון
*"מרפאת שחף", לטיפול ומעקב פוסט אשפוזי, פתח תקווה, משרד הבריאות
* מרפאה לבריאות הנפש, פתח תקווה, משרד הבריאות
* השירות הפסיכולוגי חינוכי, עיריית כפר סבא
*המחלקה הפסיכוסומאטית לילדים ומתבגרים, בית החולים אדמונד ולילי ספרא לילדים
*השירות הפסיכולוגי-חינוכי, עיריית רמת גן
*השירות הפסיכולוגי-חינוכי, עיריית אור עקיבא
*מרפאת פוסט טראומה לילדים, בית חולים שניידר
* השתלמויות בCBT גל שלישי (מיינדפולנס, ACT)


<<חזור לחיפוש