חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

התמחות במצבי קונפליקט גבוה. אני מאמינה שזוגיות והורות הינם הדברים המאתגרים ביותר בחיינו אך לא מלמדים אותם בשום מקום. לא מאוחר לעשות את זה כעת, מזמינה אתכם לעשות זאת במפגש הטיפולי.

תחומי התמחות

בעיות משפחתיות וזוגיות,אבל ואובדן,הדרכת הורים,התמודדות עם משברי חיים, בעיות במיניות וזהות מינית,

  • אזור טיפול:   

    עמק חפר,זיכרון יעקב/בינימינה
  • כתובת:   

    רח ביאליק 73, חדרה
  • שפות טיפול:   

    עברית,רוסית
  • טלפון:   


אודות אולגה אגרונוב

עליתי לארץ לפני מעל 23 שנים, אחרי לימודי תואר ראשון בתכנות, וידעתי שעלי לעשות שינוי גם בחיי המקצועיים. ידעתי שאני אוהבת להיות בסביבת אנשים ושחייבת להרגיש משמעות למה שאעשה וזה קבע את המשך דרכי. ידיעת עברית חלקית בזמנו לא מנעה ממני להעז ללכת ללימודי תואר ראשון בעבודה סוציאלית ולצאת לעבוד בתחום - מעל 20 שנות ניסיון כללו תחומי עיסוק ותפקידים שונים מעו"ס מין המניין בפנימיות ולשכות רווחה עד לניהול יחידה טיפולית למניעת אלימות בין זוגית. משם הדרך ללימודי תואר שני בטיפול זוגי ומשפחתי ומסלול ההסמכה, מבחינתי הייתה מובנת מאליה.
להיות בן/בת זוג ולהיות הורה הינם התפקידים הכי משמעותיים והכי מורכבים שעלינו למלא, לעתים נוגעים בנו בעומקים חשוכים ולא ידועים (מודעים). לצערי לא מלמדים אותם בשום בית ספר, אוניברסיטה או לפחות קורס מקוצר. לכן, אנחנו מגלים את כל המלכודות רק כשכבר נופלים בהן ולצאת משם לבד לא תמיד אפשרי. אני מזמינה אתכם לא לחכות יותר מדי אלא להיעזר. זה בהחלט אפשרי.
אני מרגישה בעלת זכות גדולה לגעת בסיפורי חיים של אנשים וללוות אותם בצמתים כה משמעותיים בחייהם. רואה בתהליך הזה צמיחה הדדית ומוכירה על כך בכל הזדמנות.


השכלה אקדמית

B.A.Sw
M.A.Sw - לימודי משפחה
הסמכה על ידי האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי
9 שנים עבודה כמטפלת בתחנה לטיפול זוגי ומשפחתי
20 שנות ניסיון - עובדת סוציאלית
7 שנות ניהול יחידה טיפולית


ניסיון מקצועי


צור קשר