חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

פסיכותרפיסטית, בוגרת בית ספר לפסיכתרפיה פסיכואנליטית באוניברסיטת תל אביב. בעלת ניסיון של שנים רבות במרפאה לבריאות הנפש בעיר ובקליניקה פרטית.

תחומי התמחות

טיפול בילדים, הדרכת הורים, טיפול בנשים, בריאות הנפש, חרדה ופוביה, דיכאון, פוסט טראומה, התמודדות עם משברי חיים, טיפול במתבגרים

  • אזור טיפול:   אילת, דרום
  • כתובת:   משעול החיתים 5
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   21
  • טווח גילאים:   נוער מגיל 12 ומבוגרים

אודות אוסנת מולאי כהן

נעם מאוד, אני אוסנת, עובדת סוציאלית קלינית, פסיכותרפיסטית מומחית, בוגרת בית ספר לפסיכותרפיה פיכואנליטית בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב.
מתוך שנות ניסיוני ומחויותיי האישיות, אני מאמינה כי האדם הפונה לטיפול נמצא בעמדה רגישה ופגיעה וזקוק בראש ובראשונה לקבלה, אמפטיה, הבנה ויחס חם ומכבד. לכול אדם הפונה יש קושי או מצוקה והוא מחפש ליצר שינוי בחייו, שאינו מצליח ליצור בכוחות עצמו. לרוב הדבר קשור לכוחות פנימיים המעכבים אותו ללא ידיעתו והוא מזמין אותי בעצם להיות שותפה למסע הגילוי של מניעים לא מודעים אלו לצד זיהוי, חיזוק ומתן תוקף לכוחות המקדמים הקיימים בו. יחד אנחנו מגדירים את השינוי שהאדם מבקש, שלעיתים אינו ברור לו לגמרי עם הפנייתו וכבר בצעד זה, הבהרת המצוקה והקושי, יש תהליך משמעותי של שיחרור והקלה.
זהו מפגש אנושי בראש ובראשונה, בגובה העיניים, באופן מכיל, אמפטי ונטול שיפוטיות וביקורת ומתוך כוונה שלי להצליח ולראות את האדם היושב מולי במלואו, על כאביו, שמחותיו, חולשותיו וכוחותיו.


השכלה אקדמית

פסיכותרפיה פסיכואנליטית בפקולטה לרפואה אוניברסיטת תל אביב.
תואר שני בעו"ס, מגמה טיפולית קלינית, אונ' בר אילן.
תואר ראשון בעבודה סוציאלית, לימודי הסבה, אונ' בר אילן.
תואר ראשון במדעי ההתנהגות, מוקד פסיכולוגיה, אונ' בן גוריון.


ניסיון מקצועי

עבדתי במערך בריאות הנפש של הצבא כקב"נית ולאחר מכן קרוב לעשרים שנה במרפאה לבריאות הנפש באילת. במשך שנים ריכזתי את יחידת הילדים והנוער במרפאה, תפקיד שדרש בניית תוכניות טיפול לילדים ונוער במצבי מצוקה שונים וכן להורים ועירב עבודה צמודה עם פסיכאטרים לילדים ונוער לפי הצורך. כמו כן טיפלתי לאורך השנים הן בילדים והן בנוער כולל עבודה עם ההורים לצורך הדרכה וטיפול במערכות יחסים מורכבות. תמיד עבדתי גם עם מבוגרים, בכול טווח הגילאים ולאורך השנים התמחתי בשיטות מתקדמות לייעול ומיקוד הטיפול כמו EMDR וכן SE וכן פיתחתי ושיכללתי את יכולותיי לטיפול דינמי בנשים על כול רצף ההתמודדות שלהן במעגל הפיריון.
לאורך כול השנים עבדתי גם בקליניקה פרטית ולפני חמש שנים פרשתי מהשירות הציבורי ואני ממשיכה לטפל במסירות במטופלי שבקלינקה.


צור קשר עם אוסנת מולאי כהן