חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מטפל במוזיקה, מלווה כמטפל רגשי ילדים והורים, צעירים ומבוגרים בקליניקה פרטית ביפו ובמסגרות ציבוריות. מאמין בליווי כל אחד בדרכו הייחודית.

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן,מרכז,בת ים,חולון,ראשון לציון
  • כתובת:   רחוב ציהתל"י תל אביב-יפו
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טיפול לקהילה הגאה   טיפול לקהילה הגאה
  • טלפון:  טלפון 

אודות אורי אהרונוב

שמי אורי אהרונוב, אני תרפיסט במוזיקה (M.A אוניברסיטת בר אילן) ומטפל בילדים נוער ומבוגרים. אני דוקטורנט במחלקה לטיפול במוזיקה באוניברסיטת בר אילן, מדריך מטפלים וסטודנטים לתרפיה במוזיקה באוניברסיטת חיפה ובר אילן ומנחה סדנאות בתחום זה. אני משלב בחיי המקצועיים והאישיים את אהבתי למוזיקה (סקסופוניסט), לאנשים, ליצירתיות ולטבע ומרחבים.

אני מלווה במפגשי הטיפול מטופלים צעירים, בוגרים ומבוגרים, המתמודדים עם אתגרים וקשיים שונים בן השאר סביב דילמות מקצועיות, אבל ואובדן, יחסים בין אישיים, זהות מינית, זוגיות ואינטימיות. אני בעל ניסיון רב בעבודה עם ילדים ונוער המתמודדים עם קשיים רגשיים, קשיים חברתיים, חרדה ודיכאון, קשיים בריאותיים, התמודדות עם מחלות, בעיות בתפקוד ובעיות התנהגות. בעבודה זאת אני משלב הדרכות הורים כחלק משמעותי מהטיפול בילד/ה.

אני מאמין ביצירתו של מרחב בטוח במפגש המאפשר מגע עם כל החלקים הנמצאים בנו, ביצירת קשר מיטיב הנוצר במסע המשותף בטיפול, ובחיבור ומתן ביטוי לקול האותנטי והיצירתי הקיים בכל אחד. כמטפל במוזיקה אני מאפשר את החופש לנוע בין מילים וצלילים (ולפעמים גם שקט). אין הכרח להבין או "לדעת" מוזיקה. כלי הנגינה השונים, השירים המושמעים או הנכתבים במפגש, ושימוש בקול יכולים להוות אמצעי ביטוי משמעותי במפגש לצד השיחה והמילים.


השכלה אקדמית

דוקטורנט במחלקה לתרפיה במוזיקה אוניברסיטת בר אילן.
תואר שני - M.A בתרפיה במוזיקה אוניברסיטת בר אילן.
תואר ראשון B.Sc במדעי הסביבה מכללת תל חי.

לימודי תעודה והכשרות:
בוגר בית ספר רימון במגמת ביצוע - סקסופוניסט.
בוגר קורס לכלי הנחייה מתקדמים לתהליכים טיפוליים באמצעות מיינדפולנס עם הטבע במרכז "טבע ומהות".
השתלמויות רבות למטפלים בהבעה ויצירה במסגרת משרד החינוך בנושאים כגון: הדרכת הורים, הנחיית קבוצות, עבודה טיפולית עם ילדים מאושפזים, גישות בפסיכותרפיה בטיפול בהבעה ויצירה.
שחקן ומנחה תאטרון פלייבק מאז 2006.

ניסיון מקצועי
מטפל בקליניקה פרטית ביפו לילדים נוער ומבוגרים. משלב הן עבודה בתוך הקליניקה והן עבודה בחוץ תוך שילוב הטבע כשותף לתהליך הטיפולי, זאת בהתאם לצורך העולה במפגש.
מחלקת ילדים בית חולים קפלן – טיפול בילדים מאושפזים עם קשיים רפואיים.בית ספר חנ"מ לילדים ונוער בסיכון עם קשיים רגשיים והתנהגותיים – הנחיית קבוצות וטיפולים פרטניים.
המרכז הפסיכו סוציאלי של האגודה למען הלהט"ב – טיפול במוזיקה עם להט"בים והנחיית קבוצות.
מרכז לבריאות הנפש (רבי מבכרך, יפו) - טיפול במוזיקה במחלקת השיקום למתמודדים עם מחלות נפש.
מרכז שיקום לנכי צה"ל (יפו)-שנת סטאז' כחלק מהלימודים לתואר השני בתרפיה במוזיקה באוניברסיטת בר אילן.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם אורי אהרונוב