חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מנוסה בטיפול במבוגרים/ות צעירים במצבי משבר, קושי וצמיחה. מאמין בכוחו של טיפול וקשר אנושי מכבד ומאפשר ביצירת שינוי, בתהליך משמעותי ומעמיק המבוסס על ידע ומקצועיות ומותאם לצרכי האדם.

תחומי התמחות

טיפול בגילאי 20-45 המתמודדים עם משבר, קשיים רגשיים, חרדה ולחץ, בעיות זהות, חוסר מימוש או כיוון וקושי עם זוגיות

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן,מרכז, טיפול אונליין
  • כתובת:   [email protected]
  • שפות טיפול:   עברית
  • טיפול לקהילה הגאה   טיפול לקהילה הגאה
  • טלפון:  טלפון 

אודות אורן מי-רון

מטפל במרכז תל-אביב ובאופן מקוון, בעל נסיון רב בטיפול במבוגרים ומבוגרות צעירים (20-45) הסובלים מקשיים רגשיים, מחרדה ולחץ, מבעיות בזהות האישית או המינית, החווים קשיים בתחום התעסוקתי, החברתי והמשפחתי. עם המופנמים והביישנים, עם אלו המתמודדים ומתמודדות עם אירועי עבר טראומטיים, עם קשיים במימוש הזוגיות ובאלו המתמודדים ומתמודדות עם אתגרי החיים, הרוצים לצאת מתוך תקיעות, להתפתח ולממש את עצמם ואת יכולותיהם.
מטפל בגישה דינמית בדגש על הקשר הבינאישי ועל דפוסי הקשר המשפיעים על אופן ההתנהלות וההתקדמות. משלב טכניקות מטיפולים התנהגותיים-קוגנטיביים (CBT), טיפול EMDR ממוקד טראומה, קשיבות (mindfulness) ומנטליזציה על פי צרכי המטופל.
אני מאמין בכוחו המרפא והמעצים של מפגש בין-אישי קרוב ואמפטי. בטיפול אני מציע מקום מכבד ומוגן, המאפשר את קיומו של תהליך עמוק ואישי בגובה העיניים ובקצב המתאים. התהליך מבוסס על קשר, ידע ומקצועיות ומאפשר חיבור, התפתחות וצמיחה היכן שקודם היה כאב וחסר.
מנסיוני יצירת הקשר היא לפעמים החלק הקשה והמעכב, אבל היא עשויה לפתוח פתח לשינוי והתקדמות
אל תהססו להעזר ולפנות

אורן מירון

ליצירת קשר: 054-7946253השכלה אקדמית

את השכלתי האקדמית רכשתי באוניברסיטה העברית בירושלים. אני בעל תואר שני בפסיכולוגיה חינוכית ובפסיכולוגיה קלינית של הילד ומוסמך לעסוק כפסיכולוג קליני מומחה על ידי משרד הבריאות (מ.ר. 27-110538).
רכשתי נסיון טיפולי רב במסגרות שונות; במרפאות ובמחלקות פסיכיאטריות של בתי-החולים הדסה ושלוותה, בטיפול בילדים, מתבגרים ובמבוגרים, בצה"ל בתפקיד קצין בריאות נפש ובקליניקה פרטית. לאורך השנים אני מסייע למטופליי בקשת רחבה של קשיים, מקשיים בתחום החברתי, בדימוי העצמי, בזהות המינית וסביב משברים שונים, ועד לטיפול בהפרעות נפשיות משמעותיות. רכשתי ניסיון בהתערבויות במשבר, בטיפול בקשיי הסתגלות, בהפרעות מצב רוח, בטראומה, בדיכאון ובחרדות. הנחתי קבוצות והתמחיתי במגוון שיטות טיפול בהן פסיכותרפיה דינאמית, טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) וEMDR. בנוסף אני מטפל גם באמצעות קשיבות (mindfulness) ומנטליזציה.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם אורן מי-רון