חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

טיפול המשלב הבנה מעמיקה יחד עם כלים פרקטיים המכוונים ליצירת הקלה ושינוי. מאמינה בטיפול ב''גובה העיניים'' המותאם לצרכי הפונה, וביכולת של הפרט לצמיחה.

  • אזור טיפול:   כפר סבא
  • כתובת:   מושב צופית (צמוד לכפר סבא)
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 

אודות אורנה גלבוע-שביט

שמי אורנה גלבוע-שביט, אני פסיכולוגית קלינית מומחית, בעלת כ-16 שנות נסיון בטיפול, ייעוץ והערכה. עוסקת גם בהדרכה מקצועית לרופאים,סטודנטים ומתמחים בפסיכולוגיה.
אני משלבת עבודה במרפאה ציבורית בבי"ח שיבא, שם התמקצעתי בתחום הטיפול בטראומה ובפוסט טראומה, ועובדת עם הלומי קרב ונפגעי טראומה שונים. במקביל עובדת בקליניקה פרטית הממוקמת בסביבה ירוקה ושקטה.
אני מטפלת בפסיכותרפיה אישית וזוגית ובקשת רחבה של בעיות, החל ממצבים של התמודדות עם תחושות תקיעות, חוסר מיצוי, עכבות, קשיים בינאישיים וכן הלאה, עבור דרך משברי חיים, התמודדות עם מעברים,שינויים וקבלת החלטות, וכלה במצבי דחק קיצוניים יותר הכוללים גם פגיעה משמעותית יותר ביכולת התפקוד של האדם או בתחושת הרווחה שלו- כמו דכאון, חרדה או מצבים פסיכולוגיים אחרים המחייבים טיפול. בתחום הזוגי עובדת עם זוגות על בעיות בקשר, בתקשורת, חלוקת תפקידים, כולל מצבים משבריים כמו אובדן, בגידה או פרידה.

במהלך השנים נחשפתי לשיטות טיפול מגוונות ואני נעזרת בכולן בבואי לתת טיפול. לפי תפיסתי, הטיפול צריך להיות מותאם לפרט הספציפי, לצרכיו וליכולותיו ואלה נלקחים בחשבון בשלב ההערכה הראשוני. הטיפול מכוון לכמה רמות של עבודה, ומתייחס לרמה הרגשית באמצעות הבנה של תהליכים וגורמים פחות מודעים, וברמה המודעת יותר- אני שמה דגש על התמודדות פרקטית המכוונת ליצירת תנועה ושינוי. כך, אני משלבת בעבודתי הטיפולית הבנה ותהליכי עבודה דינמיים, עם טכניקות מעשיות יותר, קוגנטיביות- התנהגותיות ואחרות.
הטיפול יכול ללבוש אופי של ייעוץ קצר וממוקד או של תהליך טיפולי ממושך ורחב יותר.
אני רואה בטיפול עבודת צוות משותפת של שני שותפים לתהליך, כאשר התפקיד שלי הינו להתחבר לאדם, לסייע לו להתחבר לעצמו וליכולותיו ולהאיץ תהליך של התחזקות והתפתחות. אני מאמינה במעורבות אקטיבית של המטפל ובהתנעה של תהליכי שינוי. אני מאמינה ביכולתם של אנשים להתפתח בכל גיל, ומשתדלת ליצור את האקלים והתנאים המיטביים ליצירת תהליך של צמיחה.


השכלה אקדמית

*תואר מוסמך בפסיכולוגיה קלינית של הילד, האוניברסיטה העברית בירושלים.
* מדריכה מוסמכת בתחום הפסיכותרפיה והדיאגנוסטיקה.
* נסיון טיפולי עשיר במגזר הציבורי והפרטי
* הכשרות מקצועיות:
- קורס בשיטת p.e
- קורס בשיטת emdr


ניסיון מקצועי


צור קשר עם אורנה גלבוע-שביט