חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

היי, אני אור. מקבל ברמת גן ובזום, ומטפל במבוגרים בגישה דינמית, CBT וסכמה-תרפיה. רואה טיפול כמסע משותף. בהתאם לצורך, יש אפשרות להתערבות קצרה וממוקדת, כמו גם לתהליך מתמשך ומעמיק.

תחומי התמחות

משברים, התלבטויות והחלטות, יחסים חברתיים, זוגיים ומשפחתיים, ערך עצמי, חלומות, טראומה, OCD, פוביות, חרדה, דיכאון.

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן,רמת גן וטיפול אונליין.
  • כתובת:   רח' אלוף דוד, רמת גן
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 
  • טווח גילאים:   מבוגרים בכל הגילאים

אודות אור חזן

מטפל במבוגרים בכל הגילאים, בעברית ובאנגלית. מקבל בקליניקה ברמת גן ואונליין (בזום).

אני רואה טיפול פסיכולוגי כמסע משותף. מטרתו למצוא לאדם דרך לחיות בשלום עם עצמו וסביבתו, ולקדם את המשך התפתחותו. אני מאמין שעליי להיות מגוון וגמיש בכדי להתאים את הטיפול לאישיותו של המטופל וליעדי הטיפול. הגישה הטיפולית העיקרית עליה אני מתבסס היא פסיכודינמית, ובעת הצורך אני משלב CBT (טיפול קוגניטיבי-התנהגותי) וסכמה-תרפיה. בסוף, המחקר והניסיון מלמדים שהמנבא הטוב ביותר להצלחת טיפול הוא הברית הטיפולית- כלומר איכות הקשר שנוצר בטיפול, והסכמה משותפת בנוגע לדרך ולמטרות.

בעיני, כלל האצבע לפנייה לטיפול הוא אם לאורך זמן יש נושא שמטריד ומכביד, או אם ישנה ירידה בתפקוד. מטבע הדברים, פנייה לטיפול פסיכולוגי עשויה להעלות שאלות והתלבטויות. מוזמנות ומוזמנים לפנות אליי ולהתייעץ.

לאתר שלי - www.orhazan.com


השכלה אקדמית

אני פסיכולוג רשום במשרד הבריאות, בהתמחות קלינית. בעל תואר שני בהצטיינות בפסיכולוגיה קלינית בדגש מבוגרים מאוניברסיטת בר אילן. עבודת התזה שלי עסקה בנושא תמיכה, אובדנות, מגדר וחיפוש עזרה. תואר ראשון בפסיכולוגיה ובלשנות מאוניברסיטת ת"א. כמטפל, חשוב לי להמשיך להתפתח ולהתעדכן בתחום ולכן מעת לעת אני משתתף בהשתלמויות, סדנאות וכנסים מקצועיים.


ניסיון מקצועי

במקביל לקליניקה הפרטית, אני עובד במרפאת בארי של שירותי בריאות כללית. במסגרת עבודתי אני מטפל פרטנית וקבוצתית במבוגרים, עורך אבחונים, וחבר בצוות טיפול ממוקד - CBT (טיפול קוגניטיבי התנהגותי). לפני כן טיפלתי במבוגרים וערכתי אבחונים במרפאת החוץ במרכז לבריאות הנפש גהה, ובקליניקה לשירות הקהילה באוניברסיטת בר אילן. בעבר פעלתי גם במחלקה אשפוזית במרכז לבריאות הנפש שלוותה, במועדון חברתי של עמותת אנוש, ובמוקד לעזרה ראשונה נפשית באינטרנט של ער"ן. בנוסף, יש לי ניסיון רב בהנחיית קבוצות וסדנאות למבוגרים ולמתבגרים, ובפסיכותרפיה קבוצתית בתיאטרון פלייבק.


צור קשר עם אור חזן