חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מאמינה שהצעד הראשון בטיפול מוצלח הוא הקשר והכימיה בין בינינו . לאחר מכן, אבחון נכון והתאמת ההתערבות הטיפולית המתאימה לפי הצרכים והקצב שלך.

תחומי התמחות

חרדות, פוביות, ocd, פוסט טראומה, משברים. טיפול במתבגרים ( בני נוער ) ומבוגרים. טיפול פרטני וטיפולי און ליין.

  • אזור טיפול:   חדרה והסביבה,צפון
  • כתובת:   זכרון יעקב
  • שפות טיפול:   עברית, אנגלית
  • טלפון:  טלפון 

אודות איילת בראל-זומר

היי שמי איילת. נשואה ואמא לשניים. אני עובדת סוציאלית תואר שני ופסיכותרפיסטית עם התמחות בטיפול התנהגותי קוגנטיבי (CBT), מנחת קבוצות ומטפלת Emdr למצבי טראומה וחרדה. 
בניסיוני שנים רבות של טיפול בנוער ומבוגרים המתמודדים עם קשיים שונים ומגוונים .
2 שיטות הטיפול המרכזיות שאני משתמשת בהן - CBT ו- EMDR הוכחו מחקרית כיעילות מאד בהתערבויות טיפוליות ובעיקר בתחומים של חרדות וטראומה. הן ממוקדות וקצרות מועד.

הטיפול הקוגנטיבי התנהגותי - הינו טיפול ממוקד וקצר מועד שמתמקד בסימפטומים של הבעיה ומתאים להתמודדויות וקשיים שהרבה מאיתנו חווים בחיים  כגון: בעיות חרדה (חרדה חברתית, חרדת בחינות, חרדת בריאות ועוד), התקפי פניקה, OCD, פוביות, דיכאון, ניהול כעסים, קבלת החלטות, בעיות חברתיות, כישורי חיים, הפרעות אכילה, שינוי הרגלים, מצבי משבר ועוד..הניסיון מהקליניקה מראה כי כבר לאחר זמן קצר יחסית, (בהתאם לקצב של כל מטופל כמובן) המטופלים מעידים על שיפור בסימפטומים מהם סובלים.

טיפול Emdr - משלב בתוכו גם טיפול התנהגותי קוגנטיבי אך מתמקד יותר בזכרונות לא מעובדים שחווינו בעבר ומשפיעים על התפקוד שלנו גם בהווה בחיי היום יום. בטיפול אנחנו בעצם גורמים לכך שהזיכרון יעבור עיבוד מחדש בצורה יעילה ומתפקדת. הכל נעשה בקצב של המטופל ובאווירה מכילה, נינוחה ומקבלת. 


השכלה אקדמית

תואר ראשון בעבודה סוציאלית במכללת תל חי.
תואר שני בעבודה סוציאלית MSW - אוניברסיטת חיפה.
לימודי פסיכותרפיה בטיפול התנהגותי קוגנטיבי - CBT
לימודי emdr לטיפול בטראומות וזיכרונות כאובים
לימודי תעודה בתחום נוער וצעירים
לימודי התמחות בהנחיית קבוצות - אוניברסיטת חיפה
לימודי התמחות בטיפול בעברייני מין - אוניברסיטת בר אילן


ניסיון מקצועי


צור קשר עם איילת בראל-זומר