חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

איילת קמינסקי, הינה קלינאית תקשורת מוסמכת אשר מטפלת בפעוטות, ילדים ונוער, בתחומי השפה, עיכוב התפתחותי, דיבור ואפרקסיה, דחיקת לשון וכן הפרעות בתקשורת.

תחומי התמחות

הדרכת הורים,פעוטות

  • אזור טיפול:   צפון, גליל מערבי
  • כתובת:   קליניקת ״שדו״ת״, רחוב הכרמל, מושב מעונה, גליל מערבי
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 

אודות איילת קמינסקי

שמי איילת קמינסקי,
נשואה לליאור ואמא לשני בנים מקסימים, יונתן ואיתמר.
לאחר שנולדתי וגדלתי כל חיי בעיר במרכז הארץ, קיבלנו לאחרונה (2019) החלטה משפחתית לעבור לקיבוץ בגליל המערבי.
שם, אל מול הירוק והטבע העוצמתיים, התרגשתי להקים את קליניקת "שדו"ת", בה ניתנים טיפולי שפה, דיבור ותקשורת, לפעוטות, ילדים ונוער.
במקצועי, אני קלינאית תקשורת (עם רישיון ממשרד הבריאות 13-117450) בעלת B.A מאוניברסיטת חיפה (2012).
אני מאמינה שטיפול אשר מותאם באופן אישי לכל ילד, תוך הסתכלות רחבה על מטרות הטיפול, צרכיו של הילד, תחומי העניין שלו, נקודות החוזק שלו, יכולותיו והתחומים אותם יש לחזק אצלו, יובילו לטיפול משמעותי, יעיל ומהנה לילד. זאת, תוך שיתוף מלא של ההורים והמשפחה בתהליך, והמשך העבודה בבית, לצורך ביסוס המיומנויות אותן רכש הילד בטיפול, אל מחוץ לחדר הטיפולים.
עוד אני מאמינה, כי פתיחות וכנות בין המטפל להורים (ולהפך) הם מפתח חשוב לביסוס הטיפול ולהצלחתו


השכלה אקדמית

קלינאית תקשורת (עם רישיון ממשרד הבריאות 13-117450) בעלת B.A מאוניברסיטת חיפה (2012).
לאורך שנות עבודתי, השתלמתי ועברתי סדנאות וקורסים רבים, ביניהם סדנאות בנושא אפרקסיה, דחיקת לשון, אבחון וטיפול בלקויות שפה- למידה בגילאי בית ספר והכנה לביה"ס, תאוריית המינד, שליפה, דגשים בעבודה עם קטנטנים, ארגון מסר ועוד..
עיקר עבודתי עד כה היה בעיקר בגנים של משרד החינוך (גן עיכוב התפתחותי וגן תקשורת), במקביל לעבודה במכונים פרטיים (מכון "קשת" בחולון ומרכז "קשת" ברחובות), בהם טיפלתי בילדים בטווח רחב של גילאים, בתחומי השפה, הדיבור והתקשורת.
עוד, עבדתי ב"פרויקט מעג"ן" בעיריית רחובות, במהלכו ליוויתי גננות בגני עירייה, הדרכתי אותן וסייעתי להן לאתר ילדים עם צרכים מיוחדים. בנוסף, עבדתי בבתי ספר בכיתות קטנות וכן בשילוב ילדים מהחינוך המיוחד במסגרות של חינוך רגיל.
במקביל לעבודתי בגנים ובקליניקה, אני גם מעבירה סדנאות מעשיות לקלינאיות תקשורת, בנושא של פיתוח חשיבה יצירתית בחדר הטיפולים. אל פיתוח הסדנה הגעתי, בין היתר, מתוך התנסות מתמדת בתכנון טיפולים המותאמים באופן אישי לכל ילד וילד, בהתאם למטרות הטיפול ותחומי העניין.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם איילת קמינסקי