ספק של משרד הבטחון
ליצירת קשר
חזרה לדף החיפוש   

בכמה מילים על אייל דויד

בעל ניסיון בטיפול במצבי משבר, הפרעות חרדה, דיכאון, תחושת פגימות וזהות לא מגובשת, קשיים בזוגיות וביחסים בינאישיים. מאמין ביכולתו המרפאת של יצירת מרחב בטוח ולא שיפוטי לחקירה עצמית.


תחומי התמחות

התמודדות עם משברי חיים (גירושים, פציעה, אובדן), דיכאון וקשיים במצב הרוח, קשיים חברתיים, חרדה, פוסט טראומה, נכויות.

 אזורי טיפול

תל אביב וגוש דן

הפרדס 9 תל אביב

  עברית     מתבגרים ומבוגרים
ספק של משרד הבטחון משרד הבטחון


קצת יותר אודותי

בראש ובראשונה אני מאמין שההחלטה לחפש טיפול הינה החלטה אמיצה הדורשת כוחות נפש רבים, שכן מדובר בכניסה מודעת לתהליך לא פשוט מתוך הדחף לחיות חיים טובים ומספקים יותר.
בעיניי המפגש בין מטופל ספציפי למטפל ספציפי הינו ייחודי וטומן בחובו את האפשרות לצמיחה ולשיפור בתפקוד ובאיכות החיים. השאיפה במפגש זה הינה ליצור מרחב בו יוכל האדם להרגיש ביטחון להיות סקרן וחופשי לחקור את מחשבותיו ורגשותיו. על כן, אני מגיע לטיפול עם סקרנות, פתיחות וכבוד לחוויית המטופל.
ברשותי מגוון של כלים מקצועיים אותם רכשתי מתוך שנות עבודתי כמטפל ומתוך עבודתי כמרצה בקורסים לתואר ראשון בחוג לפסיכולוגיה.
הכלים שברשותי הנשענים על גישות טיפוליות קלאסיות (פסיכואנליזה ופסיכותרפיה דינאמית) וגישות מודרניות ומבוססות מחקר (CBT, ACT לטיפול בסוגי הפרעות שונות, סכימה תרפיה, טיפול ממוקד רגש, פסיכודרמה ועוד), אותם אני שואף להתאים באופן קשוב ומיטבי למטופל, לצרכיו ולקשייו הנוכחיים.
בעבודתי הציבורית אני עובד מתחילת תהליך הכשרתי כמטפל במכון לשיקום אנשים הסובלים מפגיעות מוחיות, ויש לי ניסיון רב בהתמודדות מול מצבי משבר אקוטיים וכרוניים הן באוכלוסיה הכללית, והן באנשים הסובלים מקושי בתפקוד יומיומי עקב קשיים פיזיים משמעותיים ומצבים נפשיים סוערים.


השכלה אקדמית

תואר ראשון במדעי ההתנהגות (פסיכולוגיה וסוציולוגיה) במכללה האקדמית תל אביב-יפו - מצטיין דיקן
תואר שני במגמת נוירופסיכולוגיה שיקומית במכללה האקדמית תל אביב-יפו
השתלמויות בפסיכותרפיות "גל שלישי"
סדנת טיפול בפסיכודרמה.
סדנת טיפול בתסמונת דחק פוסט טראומתית (PTSD)- SEE FAE CBT

ניסיון מקצועי

- המכון הלאומי לשיקום נוירופסיכולוגי.
במסגרת שנות עבודתי במכון הנני מרכז תוכניות טיפול הממומנת על ידי ביטוח לאומי ומשרד הביטחון. כמו כן, בעבודתי במכון אני עוסק בטיפול פרטני וקבוצתי, הדרכות בני משפחה והדרכת פרקטיקנטים בתואר שני בפסיכולוגיה.
- מרצה בקורס תיאוריות של אישיות (א' וב') ובקורס מבוא לפסיכולוגיה במכללה האקדמית תל אביב-יפו.


פנה עכשיו ל אייל דוידהתכנים והמידע המוצגים באתר זה מספקים מידע בלבד. אין לראות בהם אבחנה ו/או חוות דעת ו/או המלצה רפואית והם אינם מהווים בשום מקרה תחליף לייעוץ עם גורם מקצועי מוסמך.

השימוש באתר או בתכניו הוא על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש. שימוש באתר ובתכניו ייחשב כהסכמה מצד המשתמש לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות לאתר על הספה ©נגישות