חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מומחית בעלת ניסיון של 20 שנה בטיפול אישי למתבגרים ומבוגרים סביב דיכאון, חרדה, משברים נפשיים, תחושת תקיעות ורצון לשינוי . עובדת מתוך גישה פסיכודינמית שמעניקה כבוד ומרחב לכל מטופל.

תחומי התמחות

דיכאון, חרדות, פרידות ואובדנים, קשיים ביחסים במשפחה ובזוגיות, דימוי עצמי, מימוש עצמי, שאלות סביב זהות מינית ומגדר.

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן,אונליין
  • כתובת:   רמות צהלה, תל אביב
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   20
  • טווח גילאים:   בני נוער ומבוגרים

אודות אילנה בוסני

אני עוסקת בטיפול למעלה מ20 שנה, עובדת בקליניקה פרטית בצפון תל אביב - עם אוכלוסייה מגוונת; בני נוער ומבוגרים.
כפסיכותרפיסטית מנוסה יש בי אמונה כי טיפול יכול לסייע לאיכות חיים טובה, להביא לידי הקלה בסבל, סיפוק והגשמה עצמית.
ישנן גישות ושיטות רבות לטיפול, אני רואה חשיבות רבה בהתאמת הטיפול הספציפי והייחודי לכל אדם שפונה, לקשיים ולבעיות שהוא מתמודד עימן, לצרכיו ורצונותיו. שכן בני אדם שונים זה מזה.
אני מאמינה מאוד בקשר הטיפולי כבסיס חשוב לצמיחה, התפתחות ושינוי, שמה דגש על כוחות ומשאבים אישיים לצד מענה וטיפול בבעיות ובקשיים.
מומחית בגישה הדינמית ומשלבת על פי הצורך אלמנטים מגישות מתקדמות של הטיפול ההתנהגותי-קוגניטיבי.

פניה לטיפול יכולה להעשות סביב משבר פתאומי כמו אובדן או פרידה, התמודדות עם מחלה קשה או סביב תחושות תקיעות במישורים שונים, אישי, זוגי, או בקריירה ולצדו לעיתים מתעוררת משאלה לשינוי. אני עובדת עם קשיים שמתעוררים סביב דיכאון, חרדות, טראומה, חיפוש משמעות, בעיות משפחתיות, קושי ביצירת קשרים זוגיים וחברתיים, זהות מינית, ביטחון ודימוי עצמי, התמודדות עם מחלות גופניות ומעברים משמעותיים בחיים.
אשמח להיפגש איתך לשיחת היכרות, להקשיב לך, ולבדוק יחד מהו הטיפול המיטבי עבורך, ניתן ליצור איתי קשר בטלפון - 0526438178השכלה אקדמית

אוניברסיטת ת"א B.S.W תואר ראשון בעבודה סוציאלית

אוניברסיטת בר אילן M.S.W תואר שני בעבודה סוציאלית במגמה קלינית.

בוגרת התכנית לפסיכותרפיה, ביה"ס ללימודי המשך ברפואה, אוניברסיטת תל אביב.
לאורך השנים אני תמיד ממשיכה ללמוד, להתפתח ולהתעדכן. למדתי קורסים בטיפול קצר מועד וממוקד, טיפול בגישת ACT, מיינדפולנס, בודהיזם בחי היום יום, פסיכותרפיה בהשראת הDBT ועוד.


ניסיון מקצועי

בבמקביל לעבודה בקליניקה הפרטית, עסקתי בטיפול ובהדרכת מטפלים בעמותת עמך, שם לאורך שנים רבות צברתי ניסיון רב בטיפול בטווח רחב של התמודדויות וקשיים בתחומי חיים רבים כמו; דיכאון, חרדה, דימוי וערך עצמי, קשר בין אישי וזוגי, אובדנים, פרידות, בדידות, חוסר משמעות, בעיות נפשיות, התמודדות עם שינויים במעגל החיים, לבטים סביב זהות מינית ומגדר.


צור קשר עם אילנה בוסני