חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

פה מותר לדבר ולשתוק, לבכות ולצחוק, לכעוס ולסלוח, לטעות וללמוד. לפה באים כדי להשתחרר ממה שמעכב, לרפא את מה שכואב, לתת מקום לרצונות הלב. לפה באים לטפל בעצמנו ולגדול.

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן,נס ציונה
  • כתובת:   הרצל 14 נס ציונה
  • שפות טיפול:   עברית
  • טיפול לקהילה הגאה   טיפול לקהילה הגאה
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   11
  • טווח גילאים:   צעירים מגיל 18 ומבוגרים
  • טווח מחירים:   250-350

אודות אילת אמיר ברון

"כוח העל" שלי הוא היכולת להתחבר לכל אדם ולראות את הטוב שבו, את הכוחות שלו. ישנן תכניות הכשרה רבות ומגוונות למטפלים אך בסוף טיפול טוב מתקיים בתוך חיבור טוב, בתוך קשר טוב שיש בו אמון ואמונה ביכולתו לסייע. יש בי אהבה גדולה למקצוע העבודה הסוציאלית ותפיסתי הטיפולית נובעת מערכיו: מטרת הטיפול היא לשפר את רווחתו הנפשית של אדם תוך התייחסות לסביבתו הזוגית, המשפחתית, החברתית, התעסוקתית, הבריאותית. המטרה היא שיפור בעולמו הפנימי וגם בעולמו החיצוני של האדם, אשר משפיעים אחד על השני כל הזמן.
גישתי הטיפולית היא דינמית, כלומר, שיחה שמתחקה אחר פצעי ילדות ושברים קטנים וגדולים בעברינו שמשפיעים על הבחירות שלנו עד היום, מכאיבים לנו ומעכבים אותנו. לפעמים במהלך השיחות עולים קשיים להיזכר, התנגדויות, משהו נתקע - במצבים שונים אני מציעה כלים טיפוליים מתחום ה-CBT והדמיון המודרך שמאפשרים פריצות דרך.
המומחיות שלי היא מניעת התנהגות אלימה, פוגעים ונפגעים מינית פיזית וברשת, הדרכת הורים לנוער במצבי סיכון והפרעות התנהגות
כמו כן, תחום ההיריון ולידה, דיכאון של ההריון, דיכאון אחרי לידה, אובדן הריון, הורות צעירה, רווחתן הנפשית של אמהות צעירות.
אני מטפלת בקליניקה פרטית בנס ציונה, בתל אביב ובשיחות וידאו. אני מזמינה אתכם ליצור קשר, להתייעץ, להתלבט יחד, לבוא לפגישת ניסיון. להתחיל טיפול זה כמו לצאת לריצה - הכי קשה היא ההחלטה לצאת לדרך.


השכלה אקדמית

בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות, אוניברסיטת בן גוריון
תואר ראשון BSW בעבודה סוציאלית (תכנית ההסבה), אוניברסיטת אריאל
תואר שני MSW בעבודה סוציאלית במגמה הטיפולית, אוניברסיטת בר אילן - בהצטיינות
הדרכת סטודנטים לעבודה סוציאלית, אוניברסיטת תל אביב
מטפלת מוסמכת בשיטת NLP, תרפיית קו-הזמן, דמיון מודרך


ניסיון מקצועי

מזה 12 שנים שאני עוסקת בטיפול. בעלת ניסיון בתחום בריאות הנפש, בריאות כללית, פנימיות לנערות ונערים בסיכון ומזה 8 שנים שאני קצינת מבחן לנוער. בעלת ניסיון רב בטיפול ארוך טווח בפוגעים ונפגעים מינית, מניעת שימוש לרעה בסמים ואלכוהול, מניעת התנהגות אלימה, התערבויות במשפחות המאופיינות בדפוסי תקשורת אלימים, הנחיית קבוצות בתחום הפגיעות המיניות ברשת, קבוצות לשליטה בכעסים, טיפול והדרכת הורים לנוער עם הפרעות התנהגות ובעיות בוויסות רגשי. במסגרת עבודתי בשירות המבחן למדתי והתנסיתי בכלים מתחום הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי (CBT). בנוסף, הדרכתי צוות מדריכים בפנימייה לנערים בסיכון והדרכתי סטודנטיות לעבודה סוציאלית מאוניברסיטת ת"א במסגרת הכשרתן המעשית.


צור קשר עם אילת אמיר ברון