חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מטפל במבוגרים המתמודדים עם דיכאון, חרדה לסוגיה, קשיים ביחסים, חוויות טראומטיות, משברי חיים ועוד.

  • אזור טיפול:   חיפה,צפון
  • כתובת:   יותם 11, חיפה
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טיפול לקהילה הגאה   טיפול לקהילה הגאה
  • טלפון:  טלפון 
  • טווח גילאים:   18 ומעלה

אודות איתי ציפר

כשמשהו לא מסתדר בחיים, או כשמרגישים עצובים, לחוצים או כאובים - טיפול פסיכולוגי יכול לעזור. מהניסיון שצברתי, למדתי שאתגרי החיים לא חייבים להיות רק קללה, וטומנים בחובם גם הזדמנות לשינוי, ואף לשיפור המצב. אני מאמין שהדרך לפגוש את עצמך ולייצר שינוי אמיתי ומעמיק, עוברת לרוב דרך מפגש עם האחר. שם מתרחש השינוי המיוחל.

אני מטפל בקליניקה פרטית בחיפה ובאופן מקוון (זום). פונים אליי אנשים המתמודדים עם דיכאון, חרדה לסוגיה (חרדה מוכללת, חרדה חברתית...), קשיים ביחסים, קשיים סביב סימפטומים גופניים, חוויות טראומטיות, משברי חיים, שאלות הקשורות לזהות המינית, ועוד. לעתים פונים אליי אנשים סביב דילמה, קונפליקט או משבר נקודתיים, ולעתים פונים אליי מתוך רצון להכיר את עצמם טוב יותר. להשקפתי, טיפול מהווה מקום בטוח לברר את כל אלה, ולייצר הטבה במצב.

צברתי ניסיון רב בטיפול באנשים בגילאי הבגרות הצעירה והבגרות אמצעית. בנוסף, כחלק מההכשרה שלי, צברתי ניסיון בטיפול באוכלוסיית הגיל השלישי, ובמאפיינים הייחודיים שלה.
אני מתמחה בטיפול בגישה הפסיכודינמית, ומשלב גישות נוספות בהתאם לצורך של הפונה.

אני מזמין אותך לפגישת היכרות בקליניקה בשכונת אחוזה בחיפה.

לאתר שלי


השכלה אקדמית

סיימתי את לימודי התואר הראשון בפסיכולוגיה באוניברסיטת חיפה, ואת לימודי התואר השני בפסיכולוגיה קלינית הבגרות והזקנה סיימתי בהצטיינות במרכז האקדמי רופין.


ניסיון מקצועי

את הניסיון המקצועי שלי צברתי במרפאה לבריאות הנפש של קופ"ח כללית ובמרפאה לבריאות הנפש ברמב"ם. כמו כן, התמקצעתי בטיפול CBT בחרדה חברתית כחלק ממחקר באוניברסיטת חיפה.
כיום אני עובד כפסיכולוג מתמחה במרפאה לבריאות הנפש בנהריה, אני מתנדב כמלווה פסיכולוגי של קומונה בארגון הנוער הגאה ובנוסף מטפל בקליניקה פרטית בחיפה.


צור קשר עם איתי ציפר