ליצירת קשר
חזרה לדף החיפוש   

בכמה מילים על אליאב ברמן

ארגז הכלים שלי מגוון ואני משלב בין גישות שונות, בייחוד בין שיטות קצרות מועד כמו CBT לבין גישות מסורתיות יותר.


תחומי התמחות

אלימות ושליטה בכעסים, התמודדות עם טראומות וזכרונות עבר קשים, חרדות, משברי חיים, התמודדות עם נכויות ומחלות מסכנות חיים

 אזורי טיפול

פתח תקווה

מגדלי בסר סיטי, ז'בוטינסקי ודרך יצחק רבין, פתח תקווה

  עברית,אנגלית(שפת אם)
 קליניקה מונגשת  


קצת יותר אודותי

טיפול פסיכולוגי הינה אחת הדרכים העיקריות והמוכחות מבחינה מדעית להחלמה רגשית, שיקום, צמיחה והתפתחות אישית. תפקידי כמטפל הוא לסייע לך למצוא דרכים שיקלו על סבלך, לאפשר לך מקום בטוח שבו תוכל/י לגלות את דרכך וללוות אותך בתהליך הצמיחה שלך. אני מביא למפגש הזה ניסיון מקצועי עשיר ו'ארגז כלים' מגוון של טכניקות טיפוליות לצד ניסיון חיים, אמפתיה ולב רחב. מרגש אותי מאוד ואני מרגיש שזו זכות גדולה להיות שותף ועד לתהליך שבו אדם נפגש ומשלים עם עצמו.


השכלה אקדמית

תואר שני בפסיכולוגיה שיקומית-קלינית מאוניברסיטת בר-אילן.
פסיכולוג מומחה בפסיכולוגיה שיקומית.
במסגרת עבודתי צברתי ניסיון רב בעבודה עם אנשים עם בעיות אלימות או מרמה; אנשים הסובלים מטראומות וזכרונות עבר קשים; קשישים ואנשים המתמודדים עם נכויות או מחלות מסכנות חיים. בעבר, עבדתי במרכז לשיקום אורתופדי בביה"ח תל-השומר.
במקביל, אני בוגר המחזור הראדון של התכנית לפסיכותרפיה אינטגרטיבית במכללה האקדמית ת"א-יפו.
אני משלב בטיפול בקליניקה מגוון שלם של כלים פסיכולוגיים. ארגז הכלים שלי כולל בין היתר שימוש ב- ACT, אחת מהשיטות המובילות בגישה הקוגניטיבית-התנהגותית (CBT); גישת הריאיון המוטיבציוני - זיהוי תקיעויות ומחסומים והגברת המוטיבציה כדי להתגבר עליהם; תרגול מיינדפולנס; כלים מעולם הטיפול הזוגי והדרכת הורים; טיפול בטראומה וזכרונות עבר קשים תוך שימוש משולב בכלים דינמיים, קוגניטיביים והתנהגותיים. בעת הצורך וכשהדבר מתאים אני גם עושה שימוש בטכניקת EMDR שנמצאה כיעילה לטיפול בטראומה ומגוון הפרעות נוספות.

איגודים מקצועיים

הסתדרות הפסיכולוגים בישראלפנה עכשיו ל אליאב ברמןהתכנים והמידע המוצגים באתר זה מספקים מידע בלבד. אין לראות בהם אבחנה ו/או חוות דעת ו/או המלצה רפואית והם אינם מהווים בשום מקרה תחליף לייעוץ עם גורם מקצועי מוסמך.

השימוש באתר או בתכניו הוא על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש. שימוש באתר ובתכניו ייחשב כהסכמה מצד המשתמש לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות לאתר על הספה ©נגישות