חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

ארגז הכלים שלי מגוון ואני משלב בין גישות שונות, בייחוד בין שיטות קצרות מועד כמו CBT לבין גישות מסורתיות יותר. מטפל במבוגרים וקשישים.

תחומי התמחות

אלימות ושליטה בכעסים, התמודדות עם זכרונות עבר קשים, חרדות, משברי חיים, התמודדות עם נכויות ומחלות מסכנות חיים

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן
  • כתובת:   רחוב חיים לבנון (ממול לאוניברסיטה) ורחוב פרופ' שור, תל אביב
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית(שפת אם)
  • טלפון:  טלפון 

אודות אליאב ברמן

טיפול פסיכולוגי הינה אחת הדרכים העיקריות והמוכחות מבחינה מדעית להחלמה רגשית, שיקום, צמיחה והתפתחות אישית. תפקידי כמטפל הוא לסייע לך למצוא דרכים שיקלו על סבלך, לאפשר לך מקום בטוח שבו תוכל/י לגלות את דרכך וללוות אותך בתהליך הצמיחה שלך. אני מביא למפגש הזה ניסיון מקצועי עשיר ו'ארגז כלים' מגוון של טכניקות טיפוליות לצד ניסיון חיים, אמפתיה ולב רחב. מרגש אותי מאוד ואני מרגיש שזו זכות גדולה להיות שותף ועד לתהליך שבו אדם נפגש ומשלים עם עצמו.


השכלה אקדמית

תואר שני בפסיכולוגיה שיקומית-קלינית מאוניברסיטת בר-אילן.
פסיכולוג מורשה, מתמחה בפסיכולוגיה שיקומית.
במסגרת עבודתי צברתי ניסיון רב בעבודה עם אנשים עם בעיות אלימות או מרמה; אנשים הסובלים מטראומות וזכרונות עבר קשים; קשישים ואנשים המתמודדים עם נכויות או מחלות מסכנות חיים. בעבר, עבדתי במרכז לשיקום אורתופדי בביה"ח תל-השומר.
במקביל, אני לומד בתכנית לפסיכותרפיה אינטגרטיבית של המכללה האקדמית ת"א-יפו.
אני משלב בטיפול בקליניקה מגוון שלם של כלים פסיכולוגיים. ארגז הכלים שלי כולל בין היתר שימוש ב- ACT, אחת מהשיטות המובילות בגישה הקוגניטיבית-התנהגותית (CBT); גישת הריאיון המוטיבציוני - זיהוי תקיעויות ומחסומים והגברת המוטיבציה כדי להתגבר עליהם; תרגול מיינדפולנס; כלים מעולם הטיפול הזוגי והדרכת הורים; טיפול בטראומה וזכרונות עבר קשים תוך שימוש משולב בכלים דינמיים, קוגניטיביים והתנהגותיים. בעת הצורך וכשהדבר מתאים אני גם עושה שימוש בטכניקת EMDR שנמצאה כיעילה לטיפול בטראומה ומגוון הפרעות נוספות.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם אליאב ברמן