<<חזור לחיפושאליאב ברמן


אליאב ברמן

פסיכולוג


פסיכולוג, מתמחה בפסיכולוגיה שיקומית. מטפל במבוגרים. הגישה הטיפולית שלי היא אינטגרטיבית - שילוב בין מגוון שיטות טיפוליות ובייחוד בין הטיפול הדינמי לטיפול ההתנהגותי-קוגניטיבי.


תחומי התמחות:
קשישים, נכויות ומחלות כרוניות, חרדה ופוביה, אלימות ושליטה בכעסים, פוסט טראומה, התמודדות עם משברי חיים, בריאות נפשית


צור קשר עם אליאב ברמןאני מאמין שישנם דרכים רבות להחלמה, שיקום, צמיחה והתפתחות אישית. הדרכים משתנות לפי האדם, התקופה והמקום. אחת מדרכים אלו הינו הטיפול הפסיכולוגי וגם בדרך זו ישנם נתיבים רבים התלויים בין השאר במטופל, במטפל וביחסים החד-פעמיים הנוצרים ביניהם. תפקידי כמטפל הוא לסייע לך למצוא דרכים שיקלו על סבלך ולאפשר לך מקום בטוח שבו תוכל/י לגלות את דרכך וללוות אותך בתהליך הצמיחה שלך. מרגש אותי מאוד ואני מרגיש שזו זכות גדולה להיות עד ושותף לתהליך שבו אדם נפגש עם עצמו.

(הקליניקה מונגשת לאנשים המשתמשים בכסאות גלגלים)


תואר שני בפסיכולוגיה שיקומית-קלינית מאוניברסיטת בר-אילן.
פסיכולוג מורשה (מ.ר. 27-7087), במהלך התמחות בפסיכולוגיה שיקומית. במסגרת ההתמחות צברתי ניסיון בעבודה עם קשישים; בעלי נכויות/מחלות כרוניות; אנשים עם בעיות אלימות או מרמה; אנשים הסובלים מטראומה. בעבר, עבדתי במרכז לשיקום אורתופדי בביה"ח תל-השומר.
במקביל, אני לומד בתכנית לפסיכותרפיה אינטגרטיבית של המכללה האקדמית ת"א-יפו. במסגרת הלימודים עברתי הכשרות בגישת ACT, אחת מגישות 'הגל השלישי' המובילות בתיאוריה הקוגניטיבית-התנהגותית (CBT) וכן בגישת הריאיון המוטיבציוני.
כמו כן, יש לי הכשרה (שלב א') וניסיון בשימוש בטכניקת EMDR שנמצאה כיעילה לטיפול בטראומה ומגוון הפרעות נוספות.

<<חזור לחיפוש