חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

אם אתם חשים משותקים או מנוהלים ע"י החרדה/ הפחד, הטיפול יאפשר לכם לחוש יותר רוגע ושלווה, להחליף אשמה בחמלה, שיפוטיות בקבלה, להגביר את תחושת החופש והבחירה ולנהל חיים של בטחון והגשמה.

תחומי התמחות

ניהול העולם הרגשי: התמודדות עם חרדות (חברתית, כוללנית, הפרעת פאניקה, פוביות ועוד), ביקורת עצמית ותחושת אשמה.

  • אזור טיפול:   חולון
  • כתובת:   צבי תדמור 10, חולון
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 
  • טווח גילאים:   מגיל 21 ומעלה

אודות אלינור שוורץ דני

שמי אלינור שוורץ דני ואני עו"ס קלינית ומומחית בטיפול התנהגותי קוגניטיבי (CBT).
אני מטפלת בעיקר באנשים המתמודדים עם חרדות מסוגים שונים, החשים משותקים או מנוהלים ע"י רגש החרדה או הפחד, שמונעים מהם להיות מי שהם ולעשות מה שהם באמת רוצים. הטיפול ייתן כלים להתמודדות עם החרדה וההימנעות הנלווית אליה, אשר יאפשרו להכניס יותר רוגע ושלווה לחיים ולהעלות את תחושת החופש.
בנוסף, מטפלת גם באנשים המתמודדים עם ביקורת עצמית - חושבים שהם "לא מספיק...", לא מאמינים בעצמם, שואפים להיות מושלמים, בעלי גישה מחמירה ולא סלחנית כלפי טעויות ושגיאות ואשר נוטים לשפוט ולהלקות את עצמם - החוששים לקחת סיכון ולפעול וחשים אשמה וחוסר ערך. הטיפול יאפשר יותר גמישות, חמלה, קבלה ואהבה עצמית ויסייע להפוך את הקולות השיפוטיים לחומלים ומעצימים.
אני מאמינה כי קשר טיפולי בגובה העיניים, המושתת על אמפתיה, קבלה, פתיחות ושיתוף, מאפשר תהליך של צמיחה והתפתחות.
מאחר וכל מטופל הינו ייחודי ובעל צרכים שונים, אני משלבת בין כלים שונים מעולם הטיפול (הגישה ההתנהגותית קוגניטיבית, הגישה הדינמית, טיפול מבוסס חמלה) והתקשורת הבין אישית (תקשורת מקרבת), תוך התאמה אישית של הטיפול למטופל.
בתהליך הטיפולי, המטופל מתחבר לעצמו ולכוחות שלו ומתמודד עם פחדים ומעצורים פנימיים. מטרתו לתת למטופל כלים להתמודדות יעילה יותר עם החיים, כמו גם להגביר את המודעות לתהליכים המניעים אותו, על מנת לאפשר לו לפעול מתוך בחירה ולהיות "בלב שלם" מול עצמו ומול הסביבה.


השכלה אקדמית

פסיכותרפיה התנהגותית קוגניטיבית (CBT) בחסות אוניברסיטת בר אילן ואיט"ה, תה"ש.
M.A בעבודה סוציאלית קלינית, אוניברסיטת חיפה.
קורסים והשתלמויות:
תקשורת מקרבת – קורס יסודות וקורס מתקדמים.
טיפול ממוקד חמלה (CFT), מרכז גוף ונפש.

בעלת ניסיון טיפולי בסקטור הציבורי (המרפאה לבריאות הנפש ראשון לציון, המרכז לבריאות הנפש ברמת חן - מרפאת מבוגרים ויחידת הטראומה) ובסקטור הפרטי (מרכז אביב).
בנוסף, בעברי התנדבות ארוכת שנים בקו הסיוע לנפגעות תקיפה מינית בתל אביב.
כיום: מטפלת בקליניקה פרטית בחולון ובמכון קוגנטיקה.

ניסיון מקצועי


צור קשר עם אלינור שוורץ דני