<<חזור לחיפושאלעד שלו


אלעד שלו

פסיכולוג בהתמחות שיקומית


עוסק בטיפול בילדים, נוער ומבוגרים ובהדרכת הורים. מתמחה בטיפול באנשים המתמודדים עם מחלות שונות, נכות פיזית, שיתוק מוחין, חבלות ראש ומצבים רפואיים ונוירולוגיים נוספים.


תחומי התמחות:
נכויות ומחלות כרוניות,אבל ואובדן,לקויות למידה קשב וריכוז,הדרכת הורים,התמודדות עם משברי חיים,טיפול במתבגרים

פסיכולוג, מתמחה בפסיכולוגיה שיקומית. אני מאמין שלמפגש בין שני אנשים יש מרכיב מרפא וכי בתוך קשר מיטיב ניתן לעשות תהליכים רגשיים ומעשיים משמעותיים. כמו כן, אני מאמין כי ישנו קשר עמוק בין החוויה הגופנית לרגשית ולהיפך, ומשלב ראייה זו בטיפול כך שניתן מקום גם למחלה עצמה וההתמודדות המציאותית עמה וגם לחווייה הייחודית של האדם.


תואר ראשון במדעי ההתנהגות (פסיכולוגיה וסוציולוגיה) במכללה האקדמית ת"א יפו.

תואר שני בנוירופסיכולוגיה שיקומית (עם הרחבה בטיפול בילדים והדרכת הוריהם) במכללה האקדמית ת"א יפו.

עבדתי והצעתי טיפול פסיכולוגי לילדים, נוער, מבוגרים והורים וביצעתי אבחונים פסיכודידקטיים ונוירופסיכולוגיים, במחלקת שיקום ילדים בבית לוינשטיין ובמחלקת שיקום ילדים בתל השומר. וכן עבדתי כמתאם טיפול בפרוייקט דיור נתמך לאנשים עם צרכים מיוחדים וריכזתי את התכנית במספר ערים במרכז הארץ.

כיום אני מטפל בקליניקה פרטית בירושלים, עובד כפסיכולוג מתמחה בעמותת שק"ל ומשמש כפסיכולוג מרכז היום של עמותת "צעד קדימה" בירושלים לבוגרים עם לקויות מוטוריות וקוגניטיביות מורכבות (cp, פגיעות ראש וכד'). אני עורך אבחונים פסיכודידקטיים באופן פרטי בירושלים וכן דרך מרכז 'אמירים' במכבים.

<<חזור לחיפוש