חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

טיפול עבורי הוא מקום בטוח ולא שיפוטי, המאפשר בעזרת הקשר הטיפולי להתבונן פנימה, להקשיב לרזי הנפש, להסיר חסמים פנימיים וחיצוניים, להתחבר לכוחות ולהניע תהליכים של מימוש וצמיחה.

תחומי התמחות

בריאות הנפש,חרדה ופוביה,דיכאון,בעיות במיניות וזהות מינית,אבל ואובדן,טיפול במתבגרים

  • אזור טיפול:   

    תל אביב וגוש דן,מרכז
  • כתובת:   

    סירקין 36, תל-אביב
  • שפות טיפול:   

    עברית
  • טלפון:   


אודות אלעד שקד

פסיכולוג קליני מומחה, עובד עם מבוגרים ומתבגרים. בקליניקה שלי אני מסייע למטופלים העסוקים בשאלות של התפתחות ומימוש עצמי או בנושאים של זהות ונטייה מינית, למטופלים אשר חווים תחושות של דכאון, מתח או חרדה ולאלו המתמודדים עם לבטים או קשיים בתחום החברתי, הזוגי או המשפחתי. בנוסף, אני מסייע למטופלים המתמודדים עם השפעות של אירועי חיים טראומטיים, משברים ומחלות ולמטופלים החשים בלבול ואובדן דרך בתחום התעסוקתי.
אני רואה טיפול כ"מקום בטוח", המאפשר בעזרת הקשר הטיפולי, להתבונן פנימה ולהקשיב לרזי הנפש, להסיר חסמים פנימיים וחיצוניים, להתחבר לכוחות ולפוטנציאל הטמון בכל אחד, ולהניע תהליכים של מימוש וצמיחה בכל תחומי החיים של האדם. תפיסת העולם הטיפולית שלי נשענת על התיאוריה הפסיכודינמית, אך אני משלב גם טיפולים ממוקדים ותחומים בזמן או טכניקות של C.B.T בהתאם לצורך.


השכלה אקדמית

בעל תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת תל-אביב ותואר ראשון במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן-גוריון. התמחיתי בפסיכולוגיה קלינית במרכז לבריאות הנפש "מעלה-כרמל" של משרד הבריאות בטיפול במבוגרים ובני נוער. כמו כן, סיימתי מסלול הכשרה של 3 שנים ב"מערך הטיפולי המשלים" מיסודו של "מרכז לטיפול וחקר באוטיזם - עמותה לילדים בסיכון" לטיפול בילדים ובני נוער המאובחנים ב A.S.D. במהלך השנים רכשתי ניסיון רב גם בתחום האבחון והייעוץ התעסוקתי, בעבודתי כפסיכולוג במכון "אדם-מילא" ובמרכז "לכל אדם יש שביל".


ניסיון מקצועי


צור קשר