חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

בעל ניסיון עשיר בטיפול פסיכולוגי פרטני וזוגי

  • אזור טיפול:   מרכז,שרון
  • כתובת:   המורד 6 גבעתיים, אברהם שפירא 25 נתניה
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 

אודות אמיר זהר

אני בן 56 ועוסק בטיפול פסיכולוגי (פסיכותרפיה) מעל ל 30 שנה.

הנושא שמעסיק אותי בכל שנות חיי ועבודתי הוא נפש האדם. באופן טבעי למדתי פסיכולוגיה קלינית והשתלמתי בגישות פסיכואנליטיות ואחרות, ואולם את עיקר הבנתי אני חב למטופלי שלאורך השנים לימדו אותי כיצד לטפל וכיצד להבין את המורכבויות הנפשיות ואת האופן בו ניתן להשיג שינויים משמעותיים בחיים. השראה משמעותית נוספת אני מקבל מלימוד והתעניינות בספרות, פילוסופייה וגישות שונות להבנת האדם.

אני בטוח ביכולת של כל אחד ואחת, בהינתן התנאים הנכונים והטיפול המותאם להשיג שינוי ולממש את הפוטנציאל הטמון באישיות. האדם והמצב בו הוא נימצא הוא פרי עברו, התנסויותיו בחיים, החוויות שבנו את תפיסת עולמו והסיטואצייה הנוכחית בה הוא חי.

השינוי מתחיל במקום של מודעות לגורמים לתקיעות או למצבים הנפשיים והסביבתיים הבעייתיים, להבנה עמוקה של הבעייה ומכאן מציאת דרכים לשינוי.

כפי שניתן להשיג שינוי ברמה האישית, אני מאמין ויודע כי ניתן למצוא שינוי במערכות זוגיות ומשפחתיות. ההבנה של מערכות היחסים והרצון להתחיל בטיפול מהווה את ההנעה הראשונית לשינוי וליצירת מערכת זוגית טובה ומספקת יותר עבור בני הזוג.השכלה אקדמית

סיימתי תואר ראשון שני בפסיכולוגייה קלינית באוניברסיטת בר אילן. למדתי לימודיי פסיכותרפיה מתקדמים במכון האנליטי בירושלים בתוכנית "הידברות". אני חבר באיגוד לפסיכולוגיית העצמי. לאורך השנים למדתי והשתתפתי בקורסים ובקבוצות לימוד בגישות שונות לטיפול והבנה של נפש האדם.

התמחתי במכון טריאסט שריג בתל אביב ובבית חולים פסיכיאטרי "שער מנשה". סיימתי הסמכה להדרכה במכון טריאסט שריג.

אני עובד כפסיכולוג ראשי ואחראי על התמחות במיל"ה - מרפאה לבריאות הנפש של משרד הבריאות. כמו כן מוכר על ידיי מערכת בתי המשפט לענייני משפחה ועובד ביחידת הסיוע של בית המשפט. עובד עם משרד הביטחון מעל ל 30 שנה.

עובד עם יחידים, זוגות, משפחות ובני נוער

מטפל כ 30 שנה בקליניקה פרטית בגבעתיים ונתניה


ניסיון מקצועי


צור קשר עם אמיר זהר