חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

פסיכולוג קליני מומחה, בעל ניסיון עשיר בטיפול במבוגרים, מבוגרים צעירים ומתבגרים. מטפל בגישה גישה פסיכו-דינמית, בשילוב כלים קוגניטיביים-התנהגותיים על פי צרכי המטופל.

  • אזור טיפול:   ירושלים
  • כתובת:   יהושוע בן גמלא ירושלים
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 

אודות אמיתי פוקס

אני אמיתי, פסיכולוג המטפל במבוגרים ומתבגרים. אני מטפל בגישה פסיכו דינאמית ומשלב טיפול CBT על פי הצרכים הייחודיים של המטופל/ת. עבדתי שנים רבות במסגרות ציבוריות שונות, בהן רכשתי ניסיון רב בטיפול בקשיים רגשיים מסוגים שונים: הפרעות חרדה שונות, דיכאון, אובדנות, קושי במערכות יחסים,בעיות בדימוי ובביטחון עצמי, התמודדות עם טראומה או אבדן, הפרעות אכילה ועוד.

אם הגעת לכאן בחיפוש אחר טיפול, ככל הנראה משהו בחייך קשה, תקוע, או דורש שינוי. בקליניקה אני מנסה ליצור מרחב בטוח ולא שיפוטי לשיח קרוב, בו ניתן להפנות את המבט פנימה, מתוך אמונה וניסיון כי זהו המפתח לשינוי אמיתי. מגע כזה עם עולמנו הפנימי יכול להיות מפחיד ומכאיב, אך אני מאמין שהוא גם המפתח לשינוי עמוק ומקום לצמיחה להגדלת תחושת החופש הפנימי. אופי הטיפול הנו יחודי ומשתנה ממטופל/ת למטופל/ת כפי שכל נפש שונה מחברתה, אך כל טיפול בנוי על קשר, ועל ניסיון משותף לצעוד מעבר לחסמים ולכאבים פנימיים וחיצוניים. אני מזמין אתכם לפנות ולהתייעץ לגבי האפשרות לטיפול.


השכלה אקדמית

-- פסיכולוג קליני מומחה (מ.ר 27-122117 )
-- תואר שני (M.A) בפסיכולוגיה-קלינית
-- טיפול ואבחון במסגרת השירותים הפסיכולוגיים של האוניברסיטה העברית
-- פסיכולוג מטפל במחלקה הפתוחה בבית החולים כפר שאול
-- טיפול פרטני במרפאות החוץ של תל-השומר
-- ניסיון רב שנים בשילוב טיפול ושיקום עם מטופלים לאחר משבר נפשי
-- כיום עובד בקליניקה פרטית בקטמון/המושבה הגרמנית


ניסיון מקצועי


צור קשר עם אמיתי פוקס