<<חזור לחיפושאסנת הירש


אסנת הירש

פסיכולוגית קלינית


פסיכולוגית קלינית בעלת נסיון רב בטיפול נפשי, מטפלת במתבגרים ומבוגרים. הקליניקה נמצאת ברמת גן על גבול גבעתיים.


תחומי התמחות:
התמודדות עם משברי חיים, חרדה ופוביה, דכאון, אבל ואובדן, בעיות במיניות וזהות מינית, בעיות משפחתיות וזוגיות, הדרכת הורים, הפרעות אכילה

אנשים פונים לטיפול מסיבות שונות. פעמים רבות מתוך משבר חיים שכרוך בכאב נפשי (כמו אובדן של אדם קרוב, גירושין, חרדות ועוד). לעיתים הפנייה נובעת מתוך תחושת תקיעות וקושי להביא לשינוי, לעיתים בשל דימוי עצמי או בטחון עצמי נמוך. אחרים פונים בשל חוסר שביעות רצון בעבודה, בקשרים חברתיים ועוד. בלא קשר לסיבה, כל הפניות לטיפול כרוכות ברצון להפחית את המצוקה הרגשית, ולהצליח לחולל שינוי מעמיק ומשמעותי.
בעיני, טיפול נפשי הוא דרך משותפת של המטופל והמטפל, דרך שהינה יחודית ואישית לכל מטופל ומטופל. מטרתו של הטיפול היא לאפשר הכרה של העולם הפנימי של המטופל בצד דרכים פרקטיות להתמודדות. הדרך הטיפולית נקבעת בהתאם לצרכים, למשאלות ולכוחות היחודיים לכל מטופל ומטופל. שיטת הטיפול שלי נשענת על האמונה שהכרה של עולמנו הפנימי והגברת המודעות לתהליכי נפש מאפשרת לנו להבין טוב יותר גם מה הם מקורות הקושי והכאב. הבנה זו הינה הבסיס להתמודדות טובה יותר במצבי חיים שונים ולביסוסו של שינוי משמעותי והתפתחות גם בתוך מצבים שנראים קשים ומדכאים, 'תקועים' או 'ללא מוצא'.
אני מטפלת במגוון רחב של בעיות וקשיים נפשיים ורגשיים, בינהם: חרדה ודכאון, אבל, מצבי משבר ותחושת תקיעות, קשיים בקשרים, זהות מינית, הפרעות אכילה, הורות, מצבי פוסט טראומה ועוד. הקליניקה נמצאת ברמת גן, על גבול גבעתיים.
בכל שאלה או התלבטות ניתן לפנות אלי במייל או בטלפון.


פסיכולוגית קלינית (מ.ר. 27-7969), מ.א. בהצטיינות בפסיכולוגיה קלינית של הילד באוניברסיטת בר-אילן.
2011-2014 לימודים בהלפבא – המרכז ללימודי פסיכותרפיה פסיכואנליטית.
חברה בצוות מכון טריאסט שריג – מטפלת במתבגרים ומבוגרים, ומדריכה מתמחים בפסיכולוגיה קלינית.

<<חזור לחיפוש