חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מטפלת במבוגרים המתמודדים עם מצוקות נפשיות ומשברי חיים נורמטיביים- דיכאון, חרדות, אובדנים, קשיים בקשר ובאינטימיות, ריקנות ובדידות,

תחומי התמחות

בריאות הנפש,דיכאון,חרדה, אבל ואובדן,משברי חיים נורמטיביים, קשיי הסתגלות, קשיים באינטימיות ובקשר, בדידות,

  • אזור טיפול:   מרכז,דרום
  • כתובת:   יער ירושלים 15/4, מודיעין
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   25
  • טווח גילאים:   25 ומעלה
  • טווח מחירים:   אני מעדיף לא לפרסם מחיר

אודות אסנת סוקר

עו"ס קלינית, פסיכותרפיסטית, אני בעלה ניסיון של מעל ל 25 שנה בטיפול במבוגרים במגוון רחב של מצוקות נפשיות הכוללות דיכאון, חרדה, אובדנים ושכול, משברי חיים נורמטיביים, קשיים באינטימיות בקשר, בדידות וריקנות. הפרעות נפשיות מוקדמות הקשורות לתחילת החיים אשר משפיעות על האדם בבגרותו.
עבדתי שנים רבות בתחום ב. הנפש במרפאות ציבוריות הן עם נפגעי נפש כרונים והן עם אנשים שחוו משברים נפשיים בחייהם.
אדם פונה לטיפול כשהוא במצוקה אשר לא תמיד הוא מבין מה מקורה. אני מאמינה שדרך המפגש עם מטפל מכיל וקשוב הוא יוכל לעזור לו לתרגם את מה שלא מובן ולתת משמעות והקלה רבה לסבל.
טיפול הוא תהליך והוא אינו עבודה של קיצור דרך, שבו האדם נדרש לעצור, להתבונן ולהבין משהו על החיים שלו ומדוע הוא חווה את מה שהוא חווה דווקא עכשיו. אני מאמינה שרק מתוך הכאב והקשר המשמעותי עם המטפל תהיה גדילה, התפתחות נפשית ושינוי משמעותי.זה מסע משותף שלא יוצאים אליו לבד אלא עם מישהו מיומן שמכיר את תנאי השטח, המכשולים האפשרים והאתגרים, ושלי יש את הציוד והכלים המתאימים לללוות במסע הזה את מי שיסכים להיכנס אליו.


השכלה אקדמית

בוגרת התכנית התלת שנתית בפסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית, מטעם ה.ל.פ.ב.א גהה, וכן בוגרת התכנית התלת שנתית ללימודים מתקדמים בפסיכותרפיה פסיכואנליטית, מטעם הלפבא, המרכז לפסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית, גהה.
מסיימת את תכנית המתקדמים במסלול מצבים מנטלים ראשונים מטעם אוניברסיטת תל אביב.
בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית במסלול עם תזה מטעם אוניברסיטת בר אילן. במהלך לימודיי נמניתי עם מספר סטודנטים מצטיינים לייצג את האוניברסיטה בכנסת.
בוגרת תואר ראשון בעבודה סוציאלית, מטעם אוניברסיטת חיפה.


ניסיון מקצועי

בעלת ניסיון של מעל 25 שנה במסגרות ב. הנפש . עבדתי מעל כעשור כמטפלת פרטנית וקבוצתית במרפאה לב. הנפש בחולון עם חולי נפש כרוניים וכן עם אנשים שחוו משברים נורמטיביים בחייהם. בנוסף, בעבלת רקע בטיפול בהתמכרויות בסמים- עבדתי במרפאת אדלסון לטיפול ומחקר במתדון וכמו כן בכלא לטעוני הגנה באשמורת, בית ליד.
בדצמבר 21 עזבתי את השירות הציבורי לאחר שעבדתי כ 11 שנה כעוזרת פסיכיאטרית מחזוית של מחוז מרכז.
שילבתי בין עבודתי הציבורית לזו שבקליניקה והעמקתי את ההבנה והנסיון הנדרשים בעבודה עם אנשים שנמצאים במצוקות נפשיות שונות ולא תמיד יודעים לתת להן פשר ומשמעות.
בנוסף, אני מדריכה מטפלים בפסיכותרפיה.


צור קשר עם אסנת סוקר