<<חזור לחיפושאפי נורטוב


אפי נורטוב

פסיכולוג קליני


פסיכולוג קליני, בעל M.A. בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת ת''א. מטפל בילדים, מתבגרים ומבוגרים. מתמחה בטיפול בחרדה, דיכאון, משברי חיים והפרעות אכילה.


תחומי התמחות:
הפרעות אכילה,בריאות הנפש,חרדה ופוביה,דיכאון,בעיות משפחתיות וזוגיות,לקויות למידה קשב וריכוז,הדרכת הורים,התמודדות עם משברי חיים,טיפול במתבגרים


צור קשר עם אפי נורטובפסיכולוג קליני, בעל קליניקה פרטית בפתח-תקווה. בעל נסיון רב בעבודה עם ילדים, מתבגרים ומבוגרים וכן בהדרכת הורים. בעל נסיון בטיפול בחרדות, מצבי לחץ, OCD, דיכאון, בעיות התנהגות, הפרעות אכילה, קשיים במישור החברתי, קשיים ביחסים, שאלות של זהות עצמית ומשברי חיים.

בעבודתי הטיפולית אני משלב גישות פסיכודינאמיות עם אלמנטים של טיפול קוגניטיבי-התנהגותי ועם עבודה על מוטיבציה לשינוי וזאת בהתאם למטרות הטיפול, לצרכיו ולנטיותיו של המטופל.


מוסמך המגמה הקלינית של המבוגר באוניברסיטת תל-אביב בהצטיינות. את ההתמחות הקלינית עשיתי במרפאת הילדים והנוער בבית החולים שניידר במהלכה שימשתי כאחראי על צוות המתמחים. משמש כיועץ פסיכולוגי ראשי בעמותת "אחריי! - נוער מוביל שינוי". עובד כפסיכולוג במרפאת הילדים והנוער בבית החולים איכילוב. עוסק בטיפול בילדים, מתבגרים ומבוגרים.

<<חזור לחיפוש