חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

פסיכולוגית קלינית מומחית,עוסקת בטיפול בילדים,נוער ומבוגרים,וכן בהדרכת הורים.מאמינה כי כשנוצר קשר טיפולי מותאם ומשמעותי-מתאפשרת הזדמנות אמיתית לצמיחה.

  • אזור טיפול:   ראשון לציון,נס ציונה
  • כתובת:   אלון 10 ב' נס ציונה
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 

אודות אריאלה דיאמנט-פיטל

פסיכולוגית קלינית מומחית. מטפלת בילדים, מתבגרים ומבוגרים וכן עוסקת בהדרכת הורים. בנוסף, עוסקת באבחון קליני ותעסוקתי ומרצה בנושא הפרעות אכילה. מטפלת בקליניקה פרטית בנס-ציונה.

אני מאמינה כי הקשר הספציפי והייחודי הנוצר בין מטפל ומטופל הוא בעל משמעות וחשיבות רבה בהבנה של חוויות המטופל וההתמודדות שלו הן במסגרת הטיפולית והן במציאות חייו. כמטפלת, אני רואה את עצמי כמי שמציעה למטופל מרחב אינטימי ומוגן להתבונן לתוך עצמו, לגלות חלקים חדשים בתוכו וכן להתיר מעצמו כבלים ומעצורים שמפריעים לו בדרכו.

בעבודתי אני משלבת בין גישות פסיכודינאמיות לגישות קונגנטיביות והתנהגותיות (CBT). התאמת הטיפול והשילוב בין הגישות נעשים באופן המותאם אישית לכל מטופל ומטופלת, וזאת לאחר הערכת הצורך או הבעיה. בעבודתי עם ילדים אני מטפלת באמצעות משחק (Play therapy). בדרך זו מתאפשרת הכרות והבנה של עולמו הפנימי של הילד.


השכלה אקדמית

בוגרת לימודי תואר שני בהצטיינות בפסיכולוגיה קלינית ושיקומית באוניברסיטת בר-אילן.
כיום ממשיכה בלימודי פסיכותרפיה במסגרת התוכנית לפסיכותרפיה באוניברסיטת תל-אביב.

בעלת נסיון רב בטיפול בילדים, מתבגרים ומבוגרים וכן בהדרכות הורים. עוסקת בתחומי טיפול מגוונים בקליניקה הפרטית, ובהם: הפרעות אכילה, הפרעות בספקטרום האוטיסטי, קשיים רגשיים וחברתיים של ילדים ומתבגרים, דכאון, חרדה, משברי חיים, קשיי הסתגלות ועוד.

בנוסף, בעבר עבדתי:
*במרפאת ילדים ונוער במרכז לבריאות הנפש נס ציונה (טיפול פרטני
וקבוצתי, הערכה במצבים דחופים).
* במחלקה להפרעות אכילה ומשקל בבי"ח שיבא, תל השומר.
* במרפאה להפרעות אכילה, קופ"ח מאוחדת.
* במרפאה פסיכיאטרית למבוגרים, בי"ח שיבא, תל השומר.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם אריאלה דיאמנט-פיטל