חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

פסיכולוג קליני בכיר. בעל ניסיון רב בטיפול אישי וזוגי. מטפל במבוגרים מתבגרים וזוגות שנמצאים בזמנים הקשים שבחיים.

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן,מרכז
  • כתובת:   שביל האספרגוס 28 תל אביב
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 

אודות בועז גור-לביא

פסיכולוג קליני בכיר. בעל ניסיון רב בטיפול אישי וזוגי. מטפל במבוגרים ובמתבגרים.
מטפל במשברים נפשיים בהם רובינו נתקלים בשלב כזה או אחר במהלך חיינו. דיכאון, אירועים טראומטיים ומשברים, חרדה, קשיים בעבודה, בלימודים, בחיי אהבה... תקיעויות מתסכלות ושאר כאבים נפשיים.

לפעמים הכאב מפתיע ולעיתים הוא היה שם תמיד... כל אחת ואחד צריכים משהו אישי ומדויק להם. אני מאמין שבעבודה קרובה ומותאמת ובדיאלוג פתוח וכן, אפשר לעשות שינויים משמעותיים ולמצוא את הדרך הטובה והמספקת גם אם לעיתים נדמה שכלו כל הקיצים ולא רואים את הסוף.
אני משתמש בגישות רבות בהתאמה לכל אחד ולצרכיו המאוד אישיים. אם אתה או את צריכים יותר הכלה, קבלה, פיתוח מודעות או דוקא ייעוץ והכוונה מעשיים, נדע זאת ביחד. אם החלטת לפנות לטיפול כבר עברת משוכה מהותית. את ההמשך נעשה ביחד.

הבסיס לעבודתי הוא הפסיכולוגיה היא דינאמית, תוך שימוש בכלים התנהגותיים וקוגניטיביים (CBT), כלים ייעוציים וממוקדי שינוי, גישת אימאגו (בטיפול זוגי). בהדרכת הורים אני מאמין בהכוונה להורות אמפתית, סמכותית, שפויה ומספקת ובניית דיאלוג אמפתי בין בני זוג.


השכלה אקדמית

רקע אקדמי:
MA פסיכולוגיה קלינית
BA מדעי החיים (ביולוגיה)
נסיוני המקצועי נצבר במשך כ 25 שנים, מהן 4 שנים מדריך ומרכז פעילות של מועדונים לחולי נפש בקהילה (כסטודנט), 5 שנים כפסיכולוג בחיל האויר עם ניסיון טיפולי עשיר בחיילים וחיילות. פסיכולוג מומחה 16 שנים. כעשור מדריך פסיכולוגים.
נסיוני הטיפולי נצבר בעיקר במבוגרים, חיילים, מתבגרים וטיפול זוגי ברוב הבעיות וכאבי החיים הנפשיים.
במקביל לעבודה הטיפולית אני מדריך קבוצה של מתמחים בפסיכולוגיה קלינית במסגרת המחלקה לבריאות הנפש של צה״ל ומדריך אישי לפסיכולוגים ועובדים סוציאליים בתחום הטיפול.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם בועז גור-לביא