חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מטפל זוגי ומשפחתי מוסמך, עו"ס קליני. מטפל בזוגות, נוער ומבוגרים. אני מאמין שהתפקיד שלי הוא לסייע למטופל להתחבר לכוחות שקיימים בו ומהם למצוא דרכי התמודדות.

תחומי התמחות

בעיות משפחתיות וזוגיות,הדרכת הורים,התמודדות עם משברי חיים,טיפול במתבגרים ומבוגרים, אימון וליווי תעסוקתי

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן,מרכז
  • כתובת:   הגפן 104 צפריה
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:   

אודות ברוך הרשליקוביץ

מטפל זוגי ומשפחתי מוסמך מטעם האגודה לטיפול זוגי, מטפל מזה שנים רבות בזוגות, נוער ומבוגרים, מאמן ומלווה תעסוקתי, בעל ניסיון רב בבריאות הנפש. מקבל בקליניקה נעימה במושב צפריה במרכז הארץ.

אני מאמין שטיפול הוא קודם כל מפגש אנושי בגובה העיינים. כל אדם הוא עולם מלא בייחודיות, בכוחות, בידע וביכולת התמודדות. התפקיד שלי כמטפל הוא לסייע למטופל לזהות כוחות אלו, להתחבר אליהם ומתוכם למצוא את הדרכים האישיות המתאימות לו להתמודדות.
מלבד התיאוריות האוניברסליות הקלאסיות, שואב גם מתיאוריות של פסיכולוגיה יהודית ולומד שנים רבות את שיטת ימימה .
מתמחה בטיפול בזוגות בשעת משבר, בהדרכת הורים, בטיפול משפחתי ובעבודה עם נוער ומבוגרים וטיפול בטראומה. כמו כן בעל נסיון רב באימון וליווי תעסוקתי.


השכלה אקדמית

עו"ס קליני, M.S.W (התמחות בטיפול בילד ובמשפחה), מטפל זוגי ומשפחתי מוסמך (לימודי טיפול זוגי ומשפחתי במכון שילובים). מנחה קבוצות מוסמך (מכון מגיד) רב סרן, מפקד פלוגת חי"ר במילואים.

ניסיון תעסוקתי: מטפל זוגי ומשפחתי במרכז לטיפול במשפחה, מנהל תוכנית לטיפול משפחתי, מטפל משפחתי בתחנה לבריאות נפש, טיפול בנוער במסגרת עמותת עלם. טיפול בנוער ממשפחות שכולות, עבודה עם נפגעי נפש ומשפחותיהם, מלווה ומאמן תעסוקתי.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם ברוך הרשליקוביץ