חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מגיע לכם להיות בזוגיות שיש בה חיבור, נוכחות, אהבה ותחושת שייכות ואתם יכולים להגיע לשם על ידי עבודה משותפת. אני מאמין בתהליך שמותאם לכל זוג על פי הצרכים והמאפיינים הייחודים שלו

תחומי התמחות

זוגיות במשבר, הדרכת הורים, טיפול זוגי ופרטני, ייעוץ תעסוקתי וכלכלי

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן,מרכז
  • כתובת:   שמעון התרסי 41, תל אביב, הגפן 104 צפריה
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   14
  • טווח מחירים:   400-500

אודות ברוך הרשליקוביץ

אני מטפל זוגי ומשפחתי מוסמך מטעם האגודה לטיפול זוגי, מטפל מזה שנים רבות בזוגות, נוער ומבוגרים, מאמן ומלווה תעסוקתי.
אני מאמין שזוגיות היא המרחב המאתגר ביותר אך גם המצמיח ביותר שאפשר להיות בו מכיוון שהיא נוגעת בנקודות הכי ראשוניות, כואבות ושמחות של הזהות שלנו.
כדי ליצור שינוי חייבים לעסוק גם בפרקטי וגם במנטלי, גם להבין מה בפועל לעשות וגם לשנות עמדות פנימיות, דפוסי התנהלות ודפוסי תקשורת זוגיים ועל כן נעשה יחד דרך בשני האפיקים האלו, גם ניגע בעומק וגם אתן לכם כלים מעשיים שיעזרו לכם לעשות שינוי, לתקשר נכון יותר ולהרגיש טוב יותר יחד.

מתוך אמונה זו גם הקמתי גם את מיזם "עושר זוגי" - תהליך בו אני מסייע לזוגות לצמוח ולעשות שינוי במצב הכלכלי מתוך הביחד הזוגי.

מקבל בקליניקה נעימה בתל אביב ובמושב צפריה (בין ראשון לציון ליהוד) במרכז הארץ.

מלבד התיאוריות האוניברסליות הקלאסיות, שואב גם מתיאוריות של פסיכולוגיה יהודית ולומד שנים רבות את שיטת ימימה .
מתמחה בטיפול בזוגות בשעת משבר, בהדרכת הורים, בטיפול משפחתי ובעבודה עם נוער ומבוגרים וטיפול בטראומה. כמו כן בעל נסיון רב באימון וליווי תעסוקתי.


השכלה אקדמית

עו"ס קליני, תואר שני קליני M.S.W (התמחות בטיפול במשפחה), מטפל זוגי ומשפחתי מוסמך ע"י האגודה הארצית לטיפול זוגי ומשפחתי (לימודי טיפול זוגי ומשפחתי במכון שילובים). מנחה קבוצות מוסמך (מכון מגיד) רב סרן במילואים, מפקד פלוגת חי"ר במילואים.


ניסיון מקצועי

מנהל תוכניות עירוניות לטיפול משפחתי שנים רבות, מטפל זוגי ומשפחתי במרכז לטיפול במשפחה, מטפל משפחתי בתחנה לבריאות נפש, טיפול בנוער במסגרת עמותת עלם. טיפול בנוער ממשפחות שכולות, עבודה עם נפגעי נפש ומשפחותיהם, הדרכת מטפלים וסטודנטים, מלווה ומאמן תעסוקתי.


צור קשר עם ברוך הרשליקוביץ