חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מטפל בעל נסיון רב.מאמין גדול שעם העזרה הנכונה והמדויקת, אדם יכול להתגבר על קושי ולעשות שינוי משמעותי בחייו.עובד בגובה העיניים,לפי צרכיו של האדם שמולי.

תחומי התמחות

חרדה,דיכאון,בעיות במיניות,בעיות משפחתיות, אבל,לקויות למידה ,פוסט טראומה,התמודדות עם משברי חיים,טיפול במתבגרים, דילמות והתמודדות עם השירות בצבא

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן, מרכז, בית שמש, טיפול אונליין
  • כתובת:   באר טוביה 2 תל אביב
  • שפות טיפול:   עברית,ספרדית,אנגלית, איטלקית
  • טלפון:  טלפון 

אודות ברוך חולוב

במהלך שנות עבודתי צברתי ניסיון רב בעבודה עם מתבגרים ומבוגרים. מאמין בצורך להבין לעומק את הקושי והבעיה אותה האדם מביא למפגש הטיפולי, על מנת להתאים לו את שיטת הטיפול הנכונה ביותר. כל אדם הוא שונה , ולא כל שיטת טיפול מתאימה לכל אחד. באופן זה ניתן לעזור לאדם להבין ולפתור את קשייו הרגשיים, ולאפשר לו להתמודד בצורה יותר טובה עם אתגרי החיים כמו אהבה, עבודה וקשיים ביחסים הבין אישיים.
אני מטפל בשיטה הדינאמית שמאמינה בהגעה לשורש הבעיה ופתרון קונפליקטים עמוקים, כאמצעי להגעה לחופש פנימי ורווחה פסיכולוגית. בנוסף, אני מאוד אוהב את הגישה האקסיסטנציאליסטית שמבקשת למצוא את המשמעות לחייו של כל אדם ואדם בחברה המורכבת בה אנו חיים היום.
במהלך הכשרתי רכשתי כלים כמו חשיפה ממושכת, CBT וביופידבק, כלים אשר נועדו לסייע לאדם בהתמודדות עם מצבים שמושפעים מדיכאון, חרדה וטראומה. אני משלב כלים אלו בעבודתי על מנת למנוע סבל מיותר וגם כדי לקצר תהליכים עד כמה שניתן.
אנימטפל במתבגרים ובמבוגרים. מאוד אוהב את העבודה שלי, ולא חושש מאתגרים ומורכבויות. בפגישות מאוד חשוב לי לעבוד ב"גובה העיניים" בסביבה חמה, מקבלת ומאפשרת.


השכלה אקדמית

עובד כ12 שנים כפסיכולוג במסגרות שונות ומגוונות. במסגרות אלו עבדתי בעיקר בתחום הטיפולי, אך במקביל עסקתי גם בייעוץ למנהלים, אבחון פסיכודיאגנוסטי, מיון לתפקידים שונים והנחית קבוצות. בנוסף הדרכתי סטודנטים לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית.
את התואר הראשון שלי עשיתי במדעי ההתנהגות, ואת התואר השני עשיתי באוניברסיטת בר אילן, במגמת פסיכולוגיה קלינית של המבוגר.


* הנחה תנתן לסטודנטים ומתמחים בפסיכולוגיה קלינית.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם ברוך חולוב