חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

טיפול במבוגרים. מתמחה בטיפול בחרדה ובנושאים של זהות והגדרה עצמית, לבטים ודילמות הקשורים בקריירה, זוגיות, נטייה מינית, יחסים בינאישיים, ובעיות חברתיות ומשפחתיות.

  • אזור טיפול:   חולון, תל אביב ובת ים
  • כתובת:   רחוב מאיר גרוסמן תל אביב, גבול חולון
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 

אודות ברק רנד

מטפל במגוון תחומים במבוגרים.

דגש על טיפול בחרדה וטראומה - עבודה בשיטות מגוונות, כולל CBT ו EMDR. נסיון בטיפול בנפגעי טרור, טראומות עבר (ניצולי שואה, תאונות דרכים, abuse), פוביות, חרדת בחינות וחרדה מוכללת (GAD).

כמו כן, מתמחה בטיפול בנושאי זהות - כגון נטייה מינית ושאלות מיגדר, זוגיות ומשפחה, בחירת קריירה ולבטים מקצועיים, ייעוץ תעסוקתי ממוקד או בשילוב עם טיפול דינמי, קשיים סביב "חזרה בשאלה", "וחזרה בתשובה", עלייה לארץ וקשיי קליטה, relocation והגירה.השכלה אקדמית

פסיכולוג קליני מומחה בעל תואר שני בפסיכולוגיה קלינית, בעל רשיון מטפל מוסמך מטעם משרד הבריאות (מ.ר. 27-8381).

התמחות קלינית במשך ארבע שנים, שלוש מתוכן בשירות הפסיכולוגי של אוניברסיטת תל אביב ושנה נוספת במחלקה סגורה בבית החולים הפסיכיאטרי "אברבנאל".

כיום, עיקר עבודתי הטיפולית הינה בקליניקה הפרטית, ובנוסף אני עובד בארגון "עמך" המספק תמיכה וטיפול נפשי לניצולי השואה ולבני משפחותיהם, והנותן מענה טיפולי גם לכלל הקהילה, בעיקר בנושאים של טראומה נפשית ושל קשיים ב"גיל השלישי".

כמו כן, אני בעל תואר שני גם בהתנהגות ארגונית מהפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב, ועוסק שנים רבות גם בתחום התעסוקתי, באבחון ובייעוץ קריירה, בעבר במכון "פילת" ובשירות התעסוקה, וכיום באופן פרטי.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם ברק רנד