<<חזור לחיפושגבריאלה נוגרדי


גבריאלה נוגרדי

מטפלת באמנות


מטפלת באמנות, מטפלת בילדים ובנוער. מתמקדת בקשר הטיפולי עם הילד ומשפחתו כבסיס לשינוי אותו הם מבקשים. מאמינה באמנות כחלון למעמקי הנפש וכמנוע לשינוי.


תחומי התמחות:
חרדה ופוביה, דיכאון, לקויות למידה קשב וריכוז, הדרכת הורים, התמודדות עם משברי חיים, טיפול במתבגרים

מספר עקרונות מנחים אותי בעבודתי:
• התמקדות בקשר הטיפולי עם הילד ועם משפחתו, כבסיס לשינוי שאותו הם מבקשים.
• הקשבה עמוקה למטופל והתבוננות משותפת בקושי ובמשבר, לצד כוחות ואפשרויות לשינוי.
• התנסות באמנות בתוך מרחב טיפולי מהימן' קשוב ומאפשר - כדרך לגילוי ופיתוח של כוחות פנימיים, כחלון המאפשר מבט אל אזורים שונים בנפש, וכמנוע לשינוי.
• עבודה משותפת עם הורים, כחלק בלתי נפרד מהתהליך הטיפולי.
• קשר ותקשורת עם גורמים מטפלים נוספים (בבית, בבית הספר ועוד), מתוך כוונה לקיים עבודה מערכתית מקיפה, התומכת / נתמכת בתהליך הטיפולי ומרחיבה את השפעותיו

אני מוצאת הנאה ועניין רב בעבודה הטיפולית, מסורה לה ולומדת כל העת.


בעלת תואר שני מאוניברסיטת לסלי ולומדת בבי"ס לפסיכותרפיה במרכז ויניקוט.
טיפלתי במשך חמש שנים במשפחות עם ילדים בגיל הרך בעלי איבחון של אוטיזם, במרכז מילמן בחיפה. העבודה בצוותים רב מקצועיים במילמן העמיקה את הידע הטיפולי הכולל שלי וסייעה לי לפתח ראיה רחבה ומיומנויות של שיתוף פעולה ועבודה מערכתית. במסגרת עבודה זו רכשתי ניסיון רב בטיפול משותף להורים וילדים.
בשנים האחרונות אני מטפלת בילדים בגיל החביון ובמתבגרים בעלי קשיים מגוונים: קשיים בתפקוד לימודי, חברתי ומשפחתי, קשיים רגשיים הנלווים לקשיי למידה והפרעות קשב וריכוז, מצבים משפחתיים מורכבים, דפוסי קשר והתקשרות המעכבים צמיחה והתפתחות. אני ממשיכה להעמיק את ניסיוני בעבודה עם הורים, בקיום הדרכות הורים סדירות כחלק בלתי נפרד מהתהליך הטיפולי.

<<חזור לחיפוש