חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

אני מאמין שבכדי לחבר את החלקים ולאחות את הפיצולים עלינו לתרגל את חווית השלם לצד תחושת הריק, לאתר דרכים נוספות לראות את היש והאין, ולפנות אל חמלה כדי שתקל עלינו ועל דרכנו בעולם.

תחומי התמחות

התמכרויות, בריאות הנפש, דיכאון, פוסט טראומה, התמודדות עם משברי חיים, טיפול במתבגרים, גיבוש זהות ופגיעות מיניות.

  • אזור טיפול:   קרית טבעון,חיפה
  • כתובת:   קרית טבעון וחיפה
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 
  • טווח גילאים:   מבוגרים ונוער 15-80

אודות גיא סימון

עובד סוציאלי קליני (M.S.W), פסיכודרמטיסט (M.A.) ופסיכותרפיסט אנליטי והתייחסותי (DIPLOMA). מורה למדיטציה (MTTC).

האוריינטציה הטיפולית שלי היא פתוחה ודינאמית. אני מטפל בעזרת פסיכותרפיה דינאמית בגישה התייחסותית ואנליטית, פסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית, פסיכותרפיה מבוססת מיינדפולנס, פסיכותרפיה מבוססת מובחנות גופנית וגישות שונות בגל שלישי.

יש לי ניסיון רב בעבודה עם משברי חיים, קשיים ביחסים, גיבוש זהות, חרדה, דיכאון, טראומה והפרעות אישיות, פגיעות מיניות, והתמכרויות, עם הבנה עמוקה של אתגרים ספציפיים בנושאי ג׳נדר ומגדר, הקהילה הלהטב״קית, רוחניות, משברים רוחניים, אינטגרציה פסיכאדלית ועוד.

אני שמח להציע טיפול ליחידים, לזוגות ולקבוצות, בישראל ובחו"ל. הטיפולים מתקיימים בקליניקה או אונליין, על פי העדפותיכם. מרבית העבודה הטיפולית שלי מתחלקת בין קליניקות בקרית טבעון, בחיפה ובתל אביב, לצד הטיפול שמתקיים אונליין. אני פוגש אנשים לטיפול ארוך טווח, או דינמי-קצר. כמו כן, ניתן להיעזר בטיפול ממוקד בעזרת כלים מהגל השלישי בפסיכולוגיה או לקבל יעוץ חד-פעמי.

יש לי ניסיון רב בעבודה עם משברי חיים, קשיים ביחסים, גיבוש זהות, חרדה, דיכאון, טראומה והפרעות אישיות, פגיעות מיניות, והתמכרויות, עם הבנה עמוקה של אתגרים ספציפיים בנושאי ג׳נדר ומגדר, הקהילה הלהטב״קית, רוחניות, משברים רוחניים, אינטגרציה פסיכאדלית ועוד.

ברצף החיים אנו פוגשים לא פעם תקופות של משבר וכאב. כשמתעוררת הבקשה לטיפול נפשי אנו מגלים כי היא נובעת מתוך הצורך לחפש דבר מה אשר חסר לנו, או משהו שאבד. אל המסע לגילוי עצמי נלווים לעתים מצוקה, חוסר משמעות או חרדה. התמודדות עם משברי חיים אשר מלווה בתמיכה של פסיכותרפיה – ובפרט פסיכותרפיה מבוססת מיינדפולנס בגישה התייחסותית – תסייע לנו למצוא את הכוחות הטמונים בנו. בעזרת התבוננות והקשבה לגופנו אנו יכולים לבאר רגשות, דפוסים וזיכרונות שאינם זמינים לנו ביום-יום. כך יתאפשר לנו קשר טיפולי בטוח, ללא שיפוט, מבוסס חמלה אוהבת ואנושיות משותפת. יחד נעבד, נעצב ונטפל בדפוסים ובדוגמות מחשבתיות, נתמוך בתהליכי שינוי, נוביל את ההתפתחות והצמיחה האישיים ונאזן את גלי הסבל והכאב.


השכלה אקדמית

B.ed - חינוך בגישה האנתרופוסופית

M.A. - טיפול באמצעות אמנויות - פסיכודרמה

M.S.W - עבודה סוציאלית קלינית


ניסיון מקצועי

בנוסף לעבודה בקליניקה פרטית לאורך השנים צברתי ניסיון רב בעבודה במסגרות שונות:

המחלקה לטיפול בדיכאון ומשברי חיים, ביה״ח שלוותה

המרפאה לבריאות נפש קהילתית, ביה״ח מזרע

המרכז לטיפול באלימות במשפחה אל-מגור, קרית אתא

המרכז למניעת אלימות במשפחה, חיפה

המעבדה לטיפול ולמחקר בילדים ונוער, א. חיפה

אימפולס מרכז קליני אינטגרטיבי, חיפה

מטפל - ביה״ס ולדורף העליה, חיפה

הנחיית קבוצות מיינדפולנס ופסיכודרמה - קליניות ופרטיות


צור קשר עם גיא סימון