חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

הטיפול מיועד לאלו שחווים חסימות, קשיים ומשברים בתחומי חיים שונים. כמטפל אני משתמש במגוון גישות: פסיכולוגיה, בודהיזם, גוף נפש, CBT, וטיפול ממוקד על גווניו.

תחומי התמחות

מתבגרים, מבוגרים, דימוי עצמי, יחסים, חרדות, דיכאון, גוף - נפש, אבל ואובדן, CBT, הדרכת הורים, משברי חיים, ויסות

  • אזור טיפול:   זיכרון יעקב / בנימינה, חוף הכרמל
  • כתובת:   זכרון יעקב
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   14
  • טווח גילאים:   12-45
  • טווח מחירים:   300-450

אודות גיא פלומן

הרקע שלי הוא בעיקר בתחום הפסיכולוגיה הקלאסית ועולם הטיפול הממוקד על גווניו (CBT, טיפול נראטיבי ועוד), ועם זאת יש לי ידע עשיר בפסיכותרפיה בודהיסטית, ובפסיכותרפיה גופנית. כלים אלו מרחיבים את הסתכלותי, ואת הצעותיי למטופל, בהתאם לצרכיו. דרך השקפות אלו אני מסייע למטופל להבין מהם התכנים האישיים והקונפליקטים איתם הוא מתמודד, כיצד נוצרו דפוסים חזרתיים שונים. ביחד אנחנו מנסים למצוא דרכי הסתכלות ופעולה חדשות שיכולות לסייע לו.
אני מאמין שכבני אדם כולנו מכירים את מגוון התחושות והמצבים, גם אם רק לרגעים. בהתאם לכך אני מנכיח בטיפול את ההיבטים האנושיים של תופעות אלו על מנת להפחית שיפוטיות עצמית המתלווה לרוב לציפיותינו להתגבר על תכנים שחוזרים על עצמם, ופוגעת במאמצינו ובכוחות הנפש שלנו.
בטיפול במתבגרים אני עובד גם עם ההורים, לעיתים בפגישות משותפות עם הנער/ה, ככל שמפגש כזה נכון מקצועית ומתאים לשני הצדדים. השילוב של ההורה כחלק מרכזי בטיפול תורם להאצת התקדמות הטיפול. בעבודה עם ההורים אני שם דגש על העברת האחריות לנער, לחיזוק עצמאיותו ובטחונו העצמי, בהתאם למצבו.
בהדרכת הורים / טיפול בהורות אני נע על הרצף שבין עולמו הפנימי של ההורה, וההורות אותה חווה כילד, אשר מעצבים את תפיסות ההורות שלו, ובין צרכיו העכשוויים של ילדיו, תוך הדרכה ליישום כלים שימושיים כהורה.


השכלה אקדמית

b.sc -ביולוגיה ופסיכולוגיה בהצטיינות - אוניברסיטת חיפה
M.A פסיכולוגיה קלינית - האוניברסיטה העברית
קורסים והשתלמויות שונות בCBT
קורסים והשתלמויות בטיפול נראטיבי, טיפול ממוקד, פסיכותרפיה בודהיסטית, פסיכודרמה, לקויות למידה, טיפול בהורות והדרכת הורים.
הכשרה דו שנתית לטיפול בנשימה מעגלית וביו-אנרגיה.
מעל 10 שנות טיפול יחידני למתבגרים, מבוגרים צעירים, ומשפחות, במגוון קשיים.


ניסיון מקצועי

עשור של עבודה בקליניקה פרטית סביב מגוון קשיים.
עבודה בפנימיות לנוער, בייעוץ לצוותי חינוך בבתי ספר, גנים ומעונות.
טיפולים פסיכולוגיים בשירותי הייעוץ לסטודנט באוניברסיטה העברית.
טיפולים בנשימה מעגלית ביחידים ולקבוצות.


צור קשר עם גיא פלומן