<<חזור לחיפושגילה אמיר


גילה אמיר

פסיכותרפיה אינטגרטיבית


מצבי משבר,מחלות וחרדות יכולים להיות הזדמנות לריפוי ודיוק רחב יותר . בטיפול ניתן לזהות את מקור הכאב/הקושי עם קבלת מיומנויות לטיפול עצמי ולהתחבר למקורות העצמה והחיות שלך.


תחומי התמחות:
טיפול בנשים במצבי משבר ומעבר: מחלה וכאב,שכול ואבדן ,אתגרי פוריות ,משברי מעבר,חרדות ופגיעה מינית.


צור קשר עם גילה אמירפסיכותרפיסטית אינטגרטיבית: מתמחה בטיפול במצבי משבר אובדן ומעבר. אני משלבת את הטיפול הדינמי (משמעות לקשר מטפל מטופל) עם" התמקדות " (תשומת לב לגוף ולחוויות ולרגשות שנושא עמו) וכן נעזרת בטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) בעת הצורך.
היתרון בשילוב כלים אלו היא יצירת דיאלוג עם תחושות הגוף. הגוף בדרכו מספק תשובות ודרכים להתמודדות. במסגרת הטיפול מתאפשרת היכולת לזהות את מקור הכאב או הקושי ולקבל מיומנויות טיפול עצמי במגוון דרכים יצירתיות אל עבר נתיב הריפוי וההגשמה.
במסגרת הקליניקה טיפול באתגרים של:
מחלה וכאב | משברי חיים | התמודדות עם קשיי פריון | טראומות :התפתחותיות,מיניות,פיטורין,אובדן ושכול

מחלה או כאב - מבטאים יציאה מאיזון. דרך הגוף ניתן ללמוד על מקורות הכאב, לתרגם את האצור בו (אוצר) ולתת לרגשות ותחושות להתבטא על מנת לפתוח חסימות. באמצעות הטיפול ניתן להזכיר לגוף את תחושת החיות והאנרגיה שברשותו כדי לסייע לו במסע הריפוי (הרפיה).

משברי חיים -במסע החיים נכונו לאדם משברים שונים: פיטורין, גירושין, מוות, ומשברי מעבר (במיוחד מעבר להורות וגיל המעבר).
הפסיכותרפיה האינטגרטיבית מאפשרת חיבור אל מקורות העצמה והביטחון והעצמי.

טיפול באתגרי פוריות – במהלך טיפולי פוריות חווים המטופלים בדיקות חודרניות, טיפולים הורמונליים, מצבי מתח, חרדה ולחץ.
טכניקת הטיפול מאפשרת הקשבה לצורכי הגוף בתקופה טעונה זו. היא מסייעת להשבת תחושת הבעלות על הגוף, פתיחת חסימות רגשיות ופיזיות והפחתת החרדה והלחץ.

טיפול בטראומה - אירועים טראומטיים מאתגרים את יכולת האדם להתמודד ולהגיב ביעילות. מערכת הגוף והנפש נתקעת בדפוס פעולה המיועד להישרדות (תגובת לחימה, בריחה או קיפאון) ואינה פועלת מתוך איזון.
בטכניקת הטיפול של הפסיכותרפיה בשילוב שיטת ה"Somatic Experiencing"", מתאפשרת היכולת לרפא את הטראומה דרך שחרור האנרגיה האצורה בגוף והחזרת הקשר עם מערבולת ההחלמה.
מטפלת בגבעת עדה,בנימינה וחדרה.


בעלת תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית (מ.ר 9531).עם התמחות בטיפול משפחתי מ2001. מנחת קבוצות, בוגרת לימודי פסיכותרפיה באוריינטציה פסיכואנליטית, מוסמכת לתרפיית ההתמקדות ו-"התמקדות בבריאות". ניסיון תעסוקתי: במגוון שירותים ואוכלוסיות:: מתבגרים וצעירים במיוחד נערות ונשים נפגעות תקיפה מינית, ,דיור מוגן לקשישים ,קב"ן בצה"ל,מטפלת בסטודנטים במדור הקליני באונ' חיפה ,מדריכת סטודנטים ועו"ס בפנימית יום, טיפולי פסיכותרפיה בניצולי שואה ודור שני. בנוסף מנחה קבוצות לאורך השנים: במגוון נושאים :נוער,הורות,מאותגרות פוריות,מתנדבים, שכול וגיל המעבר.
מזה 17 שנים מטפלת בקליניקה פרטית. כיום מטפלת בגבעת עדה ובנימינה . ספקית של משרד הביטחון.
<<חזור לחיפוש