חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

לתפיסתי הבסיס לטיפול מוצלח נעוץ בקשר המיוחד שנוצר בין המטפל למטופל. קשר בו המטפל מספק למטופל ביטחון הבנה והכלה המסייעים לו להפחית תחושות כאב ולהרחיב את מודעותו ואת חופש הבחירה שלו.

תחומי התמחות

הפרעות חרדה, דיכאון, שאלות זהות, אבל ואובדן, פוסט טראומה,משברי חיים. מטפלת דינמית עם הסמכה גם בEMDR

  • אזור טיפול:   רחובות,נס ציונה
  • כתובת:   השייטת 4, נס ציונה. קיימת אפשרות לטיפול אונליין.
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 
  • טווח גילאים:   15 ומעלה
  • טווח מחירים:   300-450

אודות גילה בן דוד

פסיכותרפיסטית מוסמכת בגישה פסיכודינמית, בעלת ניסיון רב בעבודה עם טראומה, הפרעות חרדה ודיכאון. גישתי הבסיסית אמנם דינמית, אך אני משלבת בה בהתאם לצורך גם כלים קוגניטיביים-התנהגותיים. כמו כן, הנני בעלת הכשרה וניסיון בשימוש בגישות ממוקדות טראומה, ביניהן EMDR.
ה'אני מאמין' שלי:
אני מסתכלת על הטיפול כמסע. מסע של האדם אל תוך עצמו. המסע לא פעם מפחיד וקשה, אך במהלכו האדם מגלה גם אוצרות אבודים החבויים בתוכו ובכך מרחיב את עושרו הפנימי.
בכל פעם שהוא מתגבר על קושי הוא למעשה מגלה עוד אוצר, עוד יכולת ועוד כוח וכתוצאה מכך מתרחבת תחושת השלמות, הסיפוק, והשליטה של האדם על חייו ומופחתים סימפטומים של חרדה ודיכאון.
במסע הזה אנו יודעים מהיכן אנו מתחילים, אך אנו לא יודעים להיכן נגיע, אלו קשיים צפויים לנו בדרך ואלו אוצרות נגלה. את המסע הזה אדם יכול לעבור בדרכים שונות, אך מאוד קשה לעבור אותו לבד. מניסיוני, הטיפול הפסיכודינמי מציע את אחת הדרכים הטובות והבטוחות למסע. המטפל, אשר עם הזמן הופך קרוב למטופל מלווה את המטופל במסעו תוך שהוא מספק ביטחון, הבנה והכלה.
תומס אוגדן, אחד הפסיכואנליטיקאים המובילים בני זמנינו , ניסח זאת בצורה יפה "נדרשות שתי נפשות בשביל לחשוב את מחשבותיו המטרידות ביותר של אדם...את המחשבות שקודם לכן היו עבורו בלתי ניתנות לחשיבה".
אני מציעה למטופלי את הידע והניסיון שלי, אך גם את הנפש שלי כמתבוננת ושותפה למסע שלהם לגילוי עצמם.
למי מתאים טיפול פסיכודינמי:
לתפיסתי כל אדם יכול להפיק מתהליך הרחבת המודעות ומחיבור טוב יותר לעצמו המתרחש בטיפול פסיכודינמי , עם זאת, אנשים פונים לרוב לטיפול מתוך מצוקה ומשבר. טיפול דינמי יכול במיוחד לסייע לאנשים המרגישים לא מסופקים מחייהם כפי שהם, שמרגישים לא ממומשים.. אנשים החווים חרדה ודיכאון. אנשים המתמודדים עם שאלות של זהות. אנשים החווים קשיים ביחסים בינאישיים (זוגיות, הורות, משפחה, חברים, קשיים במקום עבודה) וכן אנשים המתמודדים עם משבר (טראומה, מחלה).
במקרה של התלבטות אשמח לסייע בשאלה זו בשיחת טלפון קצרה.


השכלה אקדמית

תואר ראשון במדעי ההתנהגות, אוניברסיטת בן גוריון
M.A. בעבודה סוציאלית קלינית, אוניברסיטת בר אילן
לימודי פסיכותרפיה בגישה פסיכודינמית, אוניברסיטת תל אביב
השתלמות E.M.D.R, המרכז לבריאות הנפש, חיל הרפואה של צבא ההגנה לישראלניסיון מקצועי

בעלת 23 שנות ניסיון בעבודה טיפולית עם צעירים ומבוגרים, מתוכם 17 שנה כקצינת בריאות הנפש בצה"ל, בדגש על ניסיון רב בעבודה עם טראומה ומצבי משבר. כיום מטפלת בעמותת עמך ובקליניקה הפרטית בנס ציונה.


צור קשר עם גילה בן דוד