חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

חרדות, דיכאון, טראומות. התמודדות עם אובדן ומשברי חיים. טיפול נפשי למבוגרים ולמתבגרים.

  • אזור טיפול:   מרכז,שרון,פתח תקווה
  • כתובת:   פתח תקווה
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 

אודות גלית אבני

שמי גלית ואני פסיכולוגית קלינית מומחית, בעלת ותק וניסיון רב בטיפול במבוגרים ובמתבגרים בגישה פסיכודינמית שלמדתי והעמקתי בה לאורך הזמן. עבדתי שנים במרפאה לבריאות הנפש בפתח תקווה שם טיפלתי במגוון מטופלים באופן פרטני וקבוצתי וכן הדרכתי אנשי טיפול, סטודנטים ומתמחים בפסיכולוגיה. במקביל אני עובדת בקליניקה פרטית באורנית ובפתח תקווה.

לצד הידע המקצועי הנרחב שרכשתי, אני מאמינה שטיפול הוא הקשר והחוויה הייחודית הנוצרת בחדר בין המטפל למטופל. אני מדגישה מאוד את היחס האישי וההתכוונות לכל אחד לפי צרכיו וקשייו.

ניתן להשאיר לי פרטים בווטסאפ בטלפון ואני אחזור בהקדם


השכלה אקדמית

אני בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית (בהצטיינות יתרה) מהאוניברסיטה העברית בירושלים. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וסוציולוגיה (בהצטיינות) מאוניברסיטת תל-אביב.
התמחיתי במרפאה לבריאות הנפש בפ"ת וכן בהוסטל לנפגעי נפש של עמותת 'אנוש', אותו גם ניהלתי לאחר סיום ההתמחות. בעבודתי הציבורית לאורך השנים טיפלתי במגוון בעיות וקשיים רגשיים, השתתפתי בפורומים מקצועיים בהם התקיימו דיונים לגבי אבחון והערכת מצב המטופל וחשיבה על הדרכים המתאימות לטיפול. הנחיתי קבוצה של מטופלים הסובלים מפוסט טראומה וכן טיפלתי בקבוצה של צעירים בגילאי 20-30 המתמודדים עם קושי בתפקוד היומיומי, מימוש עצמי והשגת מטרות בחיים, תהליכי עצמאות ונפרדות. כמו כן ניהלתי צוות של מטפלי קבוצות.
עברתי השתלמויות והכשרות שונות בגישות ממוקדות, כולל טיפול התנהגותי קוגניטיבי, אותם אני משלבת בעבודתי לפי הצורך וההתאמה למטופל.
במקביל העמקתי בטיפול הפסיכודינמי ולמדתי 3 שנים בבית ספר ללימודי פסיכותרפיה בגישה אנליטית, הכשרה המיועדת למטפלים בעלי ניסיון.

אני מטפלת במבוגרים ומתבגרים מגוון מצבים של משברי חיים או בעיות נפשיות: חרדות, דיכאון, משברי חיים אישיים וזוגיים, עיסוק במציאת זהות אישית ובתהליכי עצמאות ופרידה, מצבי טראומה, הפרעות אישיות.
אני מטפלת בסטודנטים במחיר מוזל וכן מדריכה אנשי טיפול בתהליך הכשרתם, כולל מתמחים בפסיכולוגיה.ניסיון מקצועי


צור קשר עם גלית אבני