חזרה לדף החיפוש>>

בכמה מילים על גפן שובל

שמי גפן אני מטפלת באומנות ומדריכת הורים בקליניקה מקסימה בכפר סבא. אני עובדת עם ילדים נער ומבוגרים. מסע מרגש מתחיל ברגע של קושי, ברגע שמעורר רצון לשינוי.


תחומי התמחות

בריאות הנפש,בעיות במיניות וזהות מינית,לקויות למידה קשב וריכוז,הדרכת הורים,התמודדות עם משברי חיים

  • אזור טיפול:   שרון,רעננה,כפר סבא,הוד השרון
  • כתובת:   בילו 11 דירה 2 כפר סבא
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • גילאים:   3 ומעלה
  • טיפול לקהילה הגאה   טיפול לקהילה הגאה
  • טלפון:  טלפון 
  • ווטסאפ:  ווטסאפ 
  • מטפל/ת אונליין:  טיפול אונליין 

קצת יותר אודותי

אודותי
נעים מאוד שמי גפן שובל, אני מתמחה בטיפול באמנות ובהדרכת הורים. אני בת זוג לגלית ואמא לליבי בת ה4.5. אני אוהבת טבע, מוזיקה לצייר ולפסל לשיר ולרקוד ויותר מהכול אני אוהבת לעזור לילדים ולמשפחות. יום בנוסף לעבודה הציבורית שלי אני עובדת גם באופן פרטי כמטפלת באומנות בקליניקה מקסימה בכפר סבא וכמדריכת הורים בקליניקה בכפר סבא או מכול מקום בארץ בזום. חשוב לי ליצור קשר אמיתי ועמוק עם הילדים והמשפחות שאני עובדת איתם, ולספק להם כלים ותמיכה לצמיחה והתפתחות חיובית. אני מאמינה בחשיבות האמפתיה וההבנה העמוקה כלפי כל אדם, ומתמקדת ביצירת קשר אמיתי ובניית יחסים חיוביים ומקצועיים עם כל לקוח שלי.


השכלה אקדמית

בשנת 2020 סיימתי לימודי תואר שני וסטאז' בטיפול באומנות הכולל לימודי הדרכת הורים, 2023 למדתי קורס של דוד ילין למטפלים בטיפול בהורות בגישה אינגרטיבית והעמקתי רבות את הידע שלי בהדרכת הורים.


ניסיון מקצועי

אני עובדץ מרגע סיום הסטאז' במסגרות ציבוריות בקופת חולים ששם איני עובדת יותר מזה שנה, במשרד החינוך במת"א ראש העין ששם אני עובדת עד היום ובמרכז נתיבים להורות אשר מטפל במשפחות המוכרות ברווחה בכפר סבא ששם אני ממשיכה לעבוד עד היום. במסגרות אילו רכשתי נסיון רב בעבודה הן עם ילדים והן בהדרכות הורים.
פנה עכשיו ל גפן שובל
התכנים והמידע המוצגים באתר זה מספקים מידע בלבד. אין לראות בהם אבחנה ו/או חוות דעת ו/או המלצה רפואית והם אינם מהווים בשום מקרה תחליף לייעוץ עם גורם מקצועי מוסמך.

השימוש באתר או בתכניו הוא על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש. שימוש באתר ובתכניו ייחשב כהסכמה מצד המשתמש לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות לאתר על הספה ©נגישות