<<חזור לחיפושדגנית גפן ליבן


דגנית גפן ליבן

פסיכולוגית קלינית מומחית


מטפלת מנוסה במבוגרים, ילדים ונוער. מאמינה כי לקשר הטיפולי ולתובנות העולות בתוכו יש יכולת ריפוי רבת עוצמה המובילה לצמיחה אישית ולמידה רבה יותר של חופש פנימי.


תחומי התמחות:
דיכאון, חרדה, התמודדות עם משברי חיים, אבל ואובדן, בריאות הנפש, בעיות משפחתיות וזוגיות, משברי גיל ההתבגרות, ASD - הספקטרום האוטיסטי, לקויות למידה , קשב וריכוז והדרכת הורים


צור קשר עם דגנית גפן ליבןשלום,
שמי דגנית, אני פסיכולוגית קלינית מומחית, בעלת ניסיון רב בטיפול וייעוץ פסיכולוגי במבוגרים ובנוער וילדים.

בשנים האחרונות מרכז העשייה המקצועית שלי היא עבודה בקליניקה פרטית הממוקמת במושב בית יצחק-שער חפר, ליד נתניה.

במהלך השנים עבדתי והתמחתי עם מגוון אוכלוסיות ונחשפתי לטווח רחב של מצוקות ובעיות נפשיות. התנסות זו, זימנה לי למידה מעמיקה ורבת רבדים אל תוך חיי הנפש, ויצרה בי את האמונה בכוחו של הטיפול בגישה פסיכואנליטית-דינאמית.

בקליניקה אני מטפלת במגוון קשיים נפשיים, כגון: בעיות בקשר וביחסים בינאישיים, תחושת בדידות, חוסר סיפוק, התלבטיות בלתי פוסקות, חוסר ביטחון, לבטים סביב זהות, משברים סביב שינויים בחיים ומעברים ועוד. בקרב ילדים ונוער אני מטפלת בבעיות רגשיות כגון, מצבי רוח, קשיים חברתיים, קשיים בהתנהגות וקשיים בקשב, בעיות ביחסים במסגרות חינוכיות ובמשפחה ובעיות בזהות האישית אצל נוער. כמו כן, אני עובדת עם ילדים אשר אובחנו כלוקים בהפרעה על הספקטרום האוטיסטי (ASD), וכן מדריכה הורים בהתמודדות עם סוגיות התפתחותיות שכיחות, כמו גם עם הקשיים הנלווים לגידול ילד בעל צרכים מיוחדים או קשיים רגשיים.


בוגרת התוכנית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית בהלפב"א


תעודת מומחית בפסיכולוגיה קלינית (מס' רישיון מומחה 27-25895).

רישיון לעסוק בפסיכולוגיה (מס' רישיון 27-7484).

בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת תל-אביב בהצטיינות, ותואר ראשון בהצטיינות בפסיכולוגיה מאוניברסיטת בר-אילן.

את ניסיוני המקצועי רכשתי ביחידה הקלינית של עליית הנוער, במחלקה סגורה בבי"ח שער-מנשה, בתחנה לטיפול בילד, נוער ומשפחה בתל-אביב, בשירותים הפסיכולוגים של עיריית תל-אביב ושל מועצה אזורית עמק-חפר, וביחידה הקלינית להפרעות בתקשורת בשפ"ח חולון.

<<חזור לחיפוש