ליצירת קשר
חזרה לדף החיפוש   

בכמה מילים על דורית פישמן-רוזנטל

מטפלת פרטנית, זוגית ומשפחתית מנוסה. מתמחה בטיפול ממוקד ומכוון תוצאות. אני מאמינה כי לכל אדם מגיע לחיות חיים מאושרים ומספקים ושהשינוי אפשרי.


תחומי התמחות

בריאות הנפש, בעיות משפחתיות וזוגיות,הדרכת הורים, טיפול אישי פרטני, התמודדות עם משברי חיים

 אזורי טיפול

מרכז,חולון, רחובות

חולון

  עברית,אנגלית


קצת יותר אודותי

עו״ס קלינית, מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת ע״י האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי. עובדת בגישת eft )טיפול ממוקד רגש). מטפלת פרטנית, זוגית ומשפחתית. בעלת תעודת עו״ס מומחה בתחום המשפחה.
בעלת ניסיון של כ - 20 שנה בטיפול אישי, זוגי ומשפחתי ובהדרכת הורים.
ההתמחות שלי:
טיפול פרטני - טיפול במשברי חיים (גירושין, אבל ואובדן, חולי פיזי ונפשי, חולי של בן משפחה, פיטורין ועוד). טיפול במעברי חיים, צמתים בחיים וצורך בקבלת החלטות סביב קריירה, הורות, זוגיות ועוד.
טיפול זוגי - טיפול סביב משברים בזוגיות: אובדן העניין והתשוקה, קונפליקטים, קשיים בתקשורת הזוגית, התלבטות לגבי פרידה, ליווי בתהליך הגירושין ואחריו, ועוד. אני מאמינה כי אפשר להפיח מחדש אהבה, תשוקה וחברות בזוגיות. אפשר לגלות ולהתאהב מחדש בבן הזוג. צריך רק לתת לזה הזדמנות!
טיפול משפחתי - טיפול הכולל את כל בני המשפחה, או שני דורות (הורים וילדים, הורים וילד וכו׳). הטיפול עובד על מערכות היחסים בתוך המשפחה, על התקשורת בין בני המשפחה, ושואף לשפר את האווירה והתמיכה המשפחתית. כמו כן אני מטפלת במשפחות שחוו משבר (אובדן בן משפחה, חולי של בן משפחה ועוד).

אני מאמינה שלכל אדם מגיע להיות מאושר. שאסור להשלים עם חיים לא מספקים או לא טובים, ושכל מצב אפשר לשפר.
אני מאמינה שהרבה תלוי בנו, ושבכל אחד מאיתנו טמונה היכולת לעשות שינוי בחייו ולשפרם.
אני מאמינה שמטופל הוא ה״מומחה״ לעצמו, למשפחתו ולבעיה שעמה הוא בא. ולכן בתוכו טמון גם הפתרון. ושהמטפל שם, כדי לעזור למטופל להוציא את הפתרון מהכח אל הפועל.
אני מאמינה בבני אדם, בכוחות שלהם וביכולת שלהם להשתנות, לקחת אחריות על חייהם ועל חיי משפחתם.
ואני מאמינה ביכולתו של טיפול לעשות שינוי.

הגישה הטיפולית שלי נותנת כבוד, מקום ומרחב למטופל. היא עוזרת למטופל למצוא את הפתרון הנכון לו. זו גישת טיפול פרקטית ומכוונת תוצאות.

כתובת אתר האינטרנט: http://doritipul.blogspot.co.il/


השכלה אקדמית

אני עובדת מזה למעלה מ 20 שנה בשרות הציבורי. במסגרת עבודתי אני מטפלת בפרטים ומשפחות המתמודדים עם קשיים מגוונים: קשיים בהורות, קשיים בזוגיות, הליכי גירושין מורכבים, משברים כלכליים, אלימות במשפחה, סיוע בצמיחה והעצמה אישית, התמודדות עם מצבי נשבר שונים.

השכלה:
תואר ראשון בעבודה סוציאלית - אוניברסיטת תל אביב
תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית - אוניברסיטת בר אילן.
קורס טיפול זוגי ומשפחתי - אוניברסיטת בר אילן.
השתלמויות בטיפול משפחתי ובהדרכת הורים במכון אקרמן ניו יורק ארה״ב.

הכשרה כמטפלת בגישת eft טיפול ממוקד רגש - המרכז הבינתחומי הרצליה, בשיתוף מכון אקרמן ניו יורק.
ועוד השתלמויות רבות בגישות ושיטות טיפול שונות ומגוונות: חמלה עצמית, טכניקות בטיפול מיני, קלפים טיפוליים, CBT, אימאגו ועוד.


פנה עכשיו ל דורית פישמן-רוזנטלהתכנים והמידע המוצגים באתר זה מספקים מידע בלבד. אין לראות בהם אבחנה ו/או חוות דעת ו/או המלצה רפואית והם אינם מהווים בשום מקרה תחליף לייעוץ עם גורם מקצועי מוסמך.

השימוש באתר או בתכניו הוא על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש. שימוש באתר ובתכניו ייחשב כהסכמה מצד המשתמש לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות לאתר על הספה ©נגישות