ליצירת קשר
חזרה לדף החיפוש   

בכמה מילים על דינה שטיינהרט

מטפלת בילדים ומבוגרים. בעלת ניסיון רב בגיל הרך. עוסקת בטיפול בהורות, בהדרכות הורים וטיפול דיאדי. מאמינה במפגש קשוב, מכיל ומאפשר, המביא לתהליכים משמעותיים, להתפחות וצמיחה בחיים.


תחומי התמחות

דיכאון וחרדה, טיפול בהורות והדרכת הורים, ליווי במעבר להורות, טיפולי פריון ואבני הריון,פעוטות (התמחות בגיל הרך).

 אזורי טיפול

תל אביב וגוש דן,רמת גן

מוריה, רמת גן

  עברית,רוסית


קצת יותר אודותי

אני עובדת סוציאלית קלינית ופסיכותרפיסטית, נשואה ואמא לשלושה ילדים.
מזה 10 שנים אני עוסקת בטיפול בהורים וילדים מגילאי לידה ועד 18 , כאשר במרבית שנות עבודתי עבדתי עם ילדים בסיכון. מטפלת גם במבוגרים סביב משברי חיים ודיכאון.
כיום אני מנהלת מרכז לגיל הרך, עוסקת בטיפול דיאדי, הדרכת הורים, ליווי סביב סוגיות שעולות בהורות, קשיים של הילדים סביב נושאים התפתחותיים, משברי חיים וגירושין.
מתמתחה בעבודה סביב שאלות הקשורות באמהות, הריון ולידה, קשר הורה-ילד.

ההפיכה להורה הינה רגע בחיינו שפוגש כל אחד מאיתנו באופן שונה ומעורר רגשות מגוונים של שמחה, התרגשות, התמלאות, אך יכול גם לעורר חרדה, אי שקט, הצפה וגם חוסר הנאה מההורות. כל רגש הינו רגש לגיטימי, ומחקרים מראים שמאוד טבעי לחוש גם רגשות חיוביים ושליליים סביב ההורות והקשר עם הילד.
אני מזמינה אתכם למפגש קשוב ומקבל, המאפשר העלת סוגיות שונות אשר אתם חווים, ללוות אתכם בתהליך התפתחות הקשר שלכם עם ילדכם וקבלת כלים.

אני מטפלת בילדים באמצעות משחק, כלי אשר מאפשר ליצור קשר לא מילולי עם הילד, ללמוד על עולמו הפנימי ולקדם אותו על פי צרכיו הייחודיים. על טיפול בילד מלווה בהדרכת הורים, אני רואה את המשפחה כמכלול ונותנת מענה להורים ולילד יחד.

אני מזמינה אתכם למפגש קשוב, מאפשר, פתוח ולא שיפוטי, אשר בו תוכלו להעלות את השאלות, הקשיים, הכאב הנפשי ודרכו תוכלו להתפתח, לצמוח ולהיבנות מתוך הקשר הטיפולי.


השכלה אקדמית

בעלת BA בעבודה סוציאלית מהאוניברסיטה העברית בירושלים
MA בעבודה סוציאלית במסלול קליני ילד ונוער מאוניברסיטת ת״א
בעלת הכשרה בפסיכותרפיה מבית הספר לרפואה באוניברסיטת ת״א

קורסי הכשרה:
קורס הדרכה מאוניברסיטת ת״א
קורס בעבודה עם הורים לילדים ונוער בסיכון מטעם ג׳ויינט אשלים
קורס בטיפול דיאדי עם ילדים ונוער
קורס בעבודה עם ילדים בעלי ויסות חושי

ניסיון מקצועי

במשך 8 שנים הייתה לי הזכות לעבוד בארגון ״אור שלום״, ארגון גדול שלו מסגרות שונות לילדים ונוער בסיכון. ליוויתי ילדים שהוצאו מבתים לאחר שחוות טראומה קשה וטופלו במשפחות אומנה. כחלק מעבודתי עסקתי בניהול מקרים, ליוותי והדרכתי את הורי האומנה, עבדתי עם גורמי הקהילה בכל הקשור בטיפול בילדים, הענקתי טיפולי פסיכותרפיה ארוכת טווח לילדים וכן ליוויתי את הקשר של הילדים עם הוריהם הביולוגיים. בעבודה זו קיבלתי ניסיון בטיפול בטראומה, דיכאון וחרדה, ילדים והורים המתמודדים עם אבחנות פסיכיאטריות וכן ניסיון רב בניהול מקרים ועבודה עם גורמים בקהילה. הוכשרתי בטיפול דיאדי, הדרכת הורים וטיפול במשחק בילדים.
בשלושת השנים האחרונות ניהלתי צוות של עובדים סוציאליים, פסיכולוגים ופסיכיאטרית שהעניקו את אותו ליווי למשפחות האומנה, ניהלתי ישיבות צוות, בניתי תוכניות טיפול והענקתי הדרכה דינאמית לכל צוות המטפלים.
בארבע השנים האחרונות אני מנהלת מרכז לגיל הרך ביד אליהו בתל אביב, כחלק מעבודתי אני מדריכה את כל צוות המטפלים במרכז, עובדים סוציאליים, מטפלים באומנויות, יועצת חינוכית ומטפלים פרא רפואיים, מנחה מעגלי הורים, קבוצת מיומנויות חברתיות לילדים בגיל הרך, מעבירה הרצאות וכן מטפלת בהורים וילדים, טיפול בהורות, טיפולים דיאדיים והדרכות הורים. אני מתמחה בטיפול בגיל הרך, בליווי הורים במעבר להורות וכן ליווי והדרכה בכל הקשור למשברים בהורות, אבדנים, טראומה, דיכאון אחרי לידה והתמודדות עם הקשיים שכל הורה נתקל כחלק מההפיכה להורה וגידול ילדים.
בנוסף לכך, בשלוש השנים האחרונות אני מנהלת קליניקה פרטית ברמת גן, מעניקה טיפול להורים, מבוגרים המתמודדים עם דיכאון וחרדה, טראומות, משברי חיים וכן ילדים עד גיל 12.


פנה עכשיו ל דינה שטיינהרטהתכנים והמידע המוצגים באתר זה מספקים מידע בלבד. אין לראות בהם אבחנה ו/או חוות דעת ו/או המלצה רפואית והם אינם מהווים בשום מקרה תחליף לייעוץ עם גורם מקצועי מוסמך.

השימוש באתר או בתכניו הוא על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש. שימוש באתר ובתכניו ייחשב כהסכמה מצד המשתמש לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות לאתר על הספה ©נגישות