מי אני

עו"ס קלינית בעלת ניסיון רב בטיפול פסיכו-דינמי פרטני באוכלוסיות שונות: מבוגרים ומתבגרים על הרצף האוטיסטי; הדרכות להורים שילדיהם מאובחנים על הרצף; מבוגרים ומתבגרים המתמודדים עם מגוון קשיים נפשיים (דכאון, הפרעות אישיות, סכיזופרניה, חרדות ועוד).

אני מאמינה כי דרך הקשר הטיפולי, ניתן לייצר מרחב בטוח ומכיל המאפשר למטופל לחקור ולגלות את עצמו, את כוחותיו ואת הכלים אשר יעזרו לו בהתמודדות גם עם אירועי חיים קשים.

השכלה אקדמאית והכשרה

עובדת מזה 8 שנים כעובדת סוציאלית במסגרות שונות. במסגרות אלו עבדתי בעיקר בתחום השיקומי-טיפולי באוכלוסיות בריאות הנפש ואוטיזם.

במסגרת עבודותיי, לקחתי חלק בהקמת מערך דיור של בית אקשטיין למבוגרים על הרצף האוטיסטי ובהמשך העברתי שם קבוצות טיפוליות לדיירים והדרכות צוות.

את התואר הראשון והשני שלי בעבודה סוציאלית עשיתי באוניברסיטת בר אילן במסלול הטיפולי-קליני.

ניסיון מקצועי

במהלך התואר הראשון, התנסתי בטיפול דינמי קצר מועד במחלקה שיקומית בבית החולים "רעות" וכן בטיפולים דינמיים ארוכי טווח למבוגרים במסגרת מרפאה לבריאות הנפש של קופ"ח כללית.

עם סיום התואר, עבדתי כמנהלת מערך דיור למבוגרים על הרצף האוטיסטי, תפקיד ששילב ניהול לצד טיפול בדיירים והדרכת הצוות המטפל.
בתפקידי הבא, עבדתי כאחראית תחום עבודה סוציאלית במכון להתפתחות הילד בתל השומר, שם ביצעתי הדרכות להורים במסגרת צהרון טיפולי.
בנוסף, עבדתי במשך שנתיים כמתאמת טיפול במסגרת דיור לפגועי נפש, שם התנסיתי בליווי וטיפול ארוך טווח במבוגרים המתמודדים עם מגוון קשיים רגשיים, כגון: סכיזופרניה, הפרעות אישיות, דיכאון, מאניה-דיפרסיה ועוד, וכן העברתי במקום קבוצה טיפולית למתמודדים.

בשנה האחרונה, אני עובדת כמטפלת רגשית בעמותה לילדים בסיכון. במסגרת התפקיד בעמותה אני מטפלת, באמצעות משחק, בילדים ונערים המאובחנים על הרצף האוטיסטי וכן מקיימת הדרכות הורים.

כיצד אני מטפלת?

אני מטפלת בגישה הדינמית ומנוסה בטיפולים ארוכי טווח וקצרי טווח כאחד. אני מאמינה בשילוב כלים מעולם הטיפול ומעולם השיקום התופסים את האדם כבעל כוחות להתמודדות, גם כשמצוי במצבי חיים קשים.

תחומי טיפול יחודיים

עבודה עם מבוגרים ונוער המאובחנים על הרצף האוטיסטי (והדרכות הורים) וכן טיפול במבוגרים המתמודדים עם סכיזופרניה.