חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

החיים הם מסע של צמיחה, למידה והתפתחות מתמדת. פנייה לטיפול ותמיכה בזמנים מאתגרים, יכולה לסייע הפיכת המשבר והקושי, להזדמנות של התפתחות, בנייה וצמיחה, במישור האישי, הזוגי והמשפחתי.

תחומי התמחות

קליניקה בבית שמש ובמושב אדרת. טיפול זוגי ומשפחתי, דיכאון, חרדה וטראומה, הדרכת הורים והתמודדות עם משברי חיים.

  • אזור טיפול:   ירושלים
  • כתובת:   רמת בית שמש ומושב אדרת
  • שפות טיפול:   עברית ואנגלית
  • טלפון:  טלפון 

אודות דליה אגרסט

נעים להכיר…
נשואה ואם לחמישה, מטפלת אישית, זוגית ומשפחתית מוסמכת מטעם האגודה לטיפול זוגי ומשפחתי. בעלת תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית.
אני חווה את החיים כמסע של צמיחה, למידה והתפתחות מתמדת. החיים מזמנים לנו אתגרים שונים, חלקם מעניינים ומספקים, חלקם קשים וכואבים. אני מאמינה שכל אתגרי החיים הנקרים בדרכנו, במהלך חיינו, הנם פתח והזדמנות לצמיחה והתפתחות, הזדמנות ללמוד עוד משהו על עצמי, לחשוף ולגלות עוד יכולות וכוחות הטמונים בי. הזדמנות להעמיק את הקשר, שלי עם עצמי, עם בוראי, ועם היקרים לי.
במהלך חיי חוויתי את מורכבות החיים בתחומים שונים ולמדתי איך לצמוח ממקומות של שבר וכאב. תמיכה וייעוץ בזמנים מאתגרים מסייעים מאוד להתמודד בזמן משבר וקושי, ובעיקר מסייעים להפוך את המשבר והקושי, להזדמנות של התפתחות, בנייה וצמיחה.
מתוך ניסיון אישי למדתי על יכולתו של האדם לצמוח ולרפא את עצמו.
מוזמנים לקרוא עלי עוד באתר שלי https://www.dalia-agrest.co.il/


השכלה אקדמית

מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת - מטעם האגודה לטיפול זוגי ומשפחתי בישראל
MSW - תואר שני בעבודה סוציאלית
לימודי EMDR
מזה שנים רבות אני מסייעת ליחידים ולזוגות לצאת ממקומות של תקיעות וחוסר שביעות רצון, וליצור את השנוי על מנת לחוש יותר הנאה ושמחה בחיים. בטיפול, אני נעזרת בשיטות שונות, בינהן EMDR, טיפול קצר מועד, טיפול דינאמי, חלקי אישיות, אימאגו ועוד. אופן הטיפול נקבע בהתאם לבעיה שבגינה פנו לטיפול ואופים של המטופלים. שיטות שונות מתאימות לקשיים שונים ולאנשים שונים. לעיתים קרובות אשלב מספר שיטות על מנת להגיע לשנוי הרצוי ולתוצאות הטובות ביותר, בזמן הקצר ביותר.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם דליה אגרסט