חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

אני עובדת סוציאלית (M.A) ופסיכותרפיסטית שמומחית בטיפול וייעוץ למתבגרים ולהוריהם ומאמינה שטיפול מקצועי ויחס אישי יכולים לקדם את המתבגרים למקום טוב יותר.

  • אזור טיפול:   מודיעין
  • כתובת:   ערבי נחל 30 מודיעין מכבים רעות
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 

אודות דליה בן עמי

האתר שלי
אני מנהלת את מרכז "ארזים למתבגרים" הבית של בני הנוער וההורים, יחד עם שותפה, מקום הנותן מענה לימודי לצד מענה טיפולי ייעוצי לבני הנוער.


השכלה אקדמית

עובדת סוציאלית בעלת תואר שני מאוניברסיטת בן גוריון ובעלת הסמכה כפסיכותרפיסטית מאוניברסיטת בר אילן. מוכרת על ידי האגודה הישראלית לפסיכותרפיה ממוקדת.
אני בעלת ניסיון רב בטיפול בבני נוער במצבי מעבר ומשבר שונים כולל הדרכת הורים, הן מעבודתי באגף הרווחה בחולון ובעמותת עלם והן מעבודתי בקליניקה הפרטית.
במסגרת עבודתי אני עובדת במגוון טיפולים: טיפול פרטני (אישי), הדרכת הורים, טיפול קבוצתי, טיפול משפחתי. כמו כן אני מטפלת גם במרחב הווירטואלי באמצעות תוכנת ה זום.
בטיפולים אלו אני משתמשת במגוון טכניקות וגישות טיפוליות: גישור, קלפים טיפוליים, טיפול קוגניטיבי התנהגותי, זיכרונות ילדות ושיטות טיפול הקשורות לטיפול הדינמי הממוקד (מיקוד בקושי העכשווי של המטופל).
בבסיס הניסיון המקצועי והאישי שלי כאדם וכאם, עומדת האמונה שלי במתבגר, בכוחות שלו וביכולת שלו לחיות חיים מלאים ומספקים, אם יושיטו לו יד ויתנו לו את הסיוע המתאים.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם דליה בן עמי