חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מטפלת במבוגרים ומתבגרים המתמודדים עם תקופות משבר ושאלות של גיבוש עצמי וזהות, בילדים עם קשיים רגשיים אשר מפריעים להם במשימות התפתחותיות שלהם ובילדים עם עיכובים התפתחותיים שונים.

תחומי התמחות

מתבגרים, מבוגרים, התמודדות עם תקופות משבר בחיים, דיכאון, חרדה, הגיל הרך, הדרכת הורים כליווי לטיפול בילד או בנפרד

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן
  • כתובת:   מודליאני 14
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 

אודות דניאלה לר

בקליניקה פרטית אני מטפלת במבוגרים ומתבגרים המתמודדים עם חרדות, תקופות משבר ושאלות של גיבוש עצמי וזהות.
כמו כן אני מטפלת בילדים המתמודדים עם קשיים רגשיים, אשר מפריעים להם במשימות ההתפתחותיות שלהם, וילדים הסובלים מעיכובים התפתחותיים בתחומים שונים.

הקשר בין המטפל והמטופל הוא גורם מרכזי ומשמעותי בהצלחת הטיפול, הקשר הוא אמצעי ומנוף לתהליכי למידה וצמיחה בכל גיל וכאשר נוצר קשר הוא מהווה מוטיבציה משמעותית להתפתחות.

העבודה הטיפולית עם ילדים נעשית באמצעות משחק ועם מבוגרים הטיפול הוא בשיחה. גם המשחק של הילד וגם השיח המילולי הם כלים לביטוי של תחושות ומצבים נפשיים ומהווים גשר אל תוך עולמנו הפנימי.

כמעט כל אדם חווה מצוקה בשלב כל שהוא במהלך חייו. דבר זה מוכר לרבים ואינו מעיד על בעיה נפשית. מאבק פנימי מתחולל והחיבור לכוחות בתוכנו המכוונים לעשייה, לאמונה בעצמנו ולאהבה הוא רופף ביותר.

הדבר המכריע לגבי הבריאות הנפשית שלנו הוא כיצד כל אחד מתמודד עם המצב הזה וכיצד הוא יפתור אותו.

טיפול יכול לעזור לנו לשאת את המשקל של העולם הרגשי וליהנות מהעושר והעומק שיש בו.

הקליניקה במיקום נוח במרכז תל אביב ליד כיכר רבין.


השכלה אקדמית

תואר שני בתרפיה בהבעה ויצירה מטעם השלוחה בישראל של אוניברסיטת לסלי בבוסטון, בוגרת בית הספר לפסיכותרפיה פסיכואנליטית באוניברסיטת חיפה במסלול התלת שנתי לילדים מבוגרים ונוער. הכשרה במסגרת השתלמויות בתחום טיפול בילדים עם אוטיזם ובעבודה באוריינטציה דינמית.

ניסיון מקצועי בפסיכותרפיה לבני נוער ולמבוגרים ובטיפול בילדים והדרכת הורים, התמחות בטיפול בילדים בגיל הרך עם הפרעת תקשורת ועיכוב התפתחותי. מרכזת גן תקשורת ומטפלת בגן לילדים על הספקטרום האוטיסטי בליווי הדרכת הורים.ניסיון מקצועי


צור קשר עם דניאלה לר